PÄEVAHOROSKOOP 22. mai: Jääral tuleb kohustused esikohale seada, Sõnn peab õppima ja kohanema

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: ON-Photography Germany/Shutterstock

Kaunist kolmapäeva!

 

JÄÄR

Kohustused tuleb esikohale seada. Mida rutem tüütute asjadega valmis saad, seda kergem on süda ja seda rohkem vaba aega jääb.

SÕNN

Uut asja alustades edeneb see paratamatult algul aeglaselt, sest sul puudub veel kogemus. Pead õppima ja kohanema.

KAKSIKUD

Tuleb meenutada asju, mida õppisid aastate eest. Ehkki algul tundub, et sa ei mäleta midagi, meenub kõik tasahaaval siiski.

VÄHK

Koos tublide kaaslastega õnnestuvad ka keerulised ettevõtmised. Oskate üksteist toetada, kamba peale kokku on teil kuhjaga teadmisi.

LÕVI

Mõnus on lobajuttu ajada ning ka teiste inimeste elus toimuvat arvustada. Sinu jaoks on see meeldiv vaheldus, ära aga kellelegi liiga tee!

NEITSI

Armusuhte arendamisega kaasneb vastutus. Pead endast parima andma, kui sul tuleb esmakordselt kohtuda kallima sõpradega.

KAALUD

Sind valdab kergendustunne, kui näed, et sinu elus on asjad paremini kui nii mõnelgi sõbral. Samas aga tekib soov abiks olla.

SKORPION

Ole julge, otsi üles asjatundlikud inimesed ning esita neile küsimusi, millele oled sa vastust otsimas. Küllap saad hüva nõu.

AMBUR

Heida oma igapäevastele harjumustele kriitiline pilk – kas see, kuidas elad ja mida teed, on sinu tervisele ikka kasulik?

KALJUKITS

Sinule võib teiste käitumine veider tunduda, nemad aga vaatavad ehk sinu tegevust imestava kõõrdpilguga. Oleme väga erinevad!

VEEVALAJA

Kinniste ja tagaplaanile hoidvate inimestega suhtlemine on sulle omalaadne väljakutse. Nad tunduvad salapärased ja põnevad.

KALAD 

Põhimõtteliselt saad kõigega ise hakkama. Ent sellegipoolest on hea tunda, et sinu kõrval on keegi, kes elu ilusamaks ja kergemaks teeb.

 
Tagasi üles