PÄEVAHOROSKOOP 20. mai: Jääral tuleb suhelda paljude inimestega, Neitsi peab kavandama muudatusi tööalases plaanis

Copy
Foto: www.pexels.com

Tegusat esmaspäeva!

JÄÄR

Suhelda tuleb paljude inimestega. Kasulik on teistega infot vahetada. Sellel, kes kõigega kursis, on rohkem võimalusi.

SÕNN

Tähelepanu all on väärtushinnangud, see puudutab nii vaimseid kui ka materiaalseid väärtusi. Sul võib tekkida tahtmine raha koguda.

KAKSIKUD

Kell 16.00 jõuab Päike Kaksikute märki. Algab umbes kuuajaline periood, mil just sinul on kõige rohkem võimalusi unistuste ellu viimiseks.

VÄHK

Meil kõigil on varjukülg, mida tundma õppida ei ole lihtne. Ära suru hirme maha – kui teadvustad neid endale, on kergem neist üle saada.

LÕVI

Need plaanid, mida varem salamisi haudusid ja lootused, mida hellitasid, on nüüd küpsed selleks, et neist teistelegi teada anda.

NEITSI

Kavanda muudatusi tööalases plaanis. Soovid, mille elluviimine mõne aja eest võimatuna tundus, võivad nüüd täide minna.

KAALUD

Suurepärane aeg sportlike hobidega tegelemiseks. Inimesed, kellega tee sind kokku viib, toovad ellu positiivseid muudatusi.

SKORPION

Algamas on eneseotsingute periood. Tempot tuleks aeglustada. Selleks, et end paremini mõista, on vaja oma tundeid analüüsida.

AMBUR

Hea aeg loominguliseks tegevuseks ja suhete loomiseks. Lihtne on trehvata selliseid tüüpe, kes sulle meeldivad ja sobivad.

KALJUKITS

Ei saa alati enda vajadusi esikohale seada. On aeg tegutseda teiste hüvanguks. Pead enda õlgadele võtma kohustusi, mis sulle ei meeldi.

VEEVALAJA

Areng on kiire, see annab eduelamuse, lisab enesekindlust ja motivatsiooni. Kohtumised uute inimestega avardavad võimalusi.

KALAD 

Tagala kindlustamine on oluline. Suhted pereliikmetega annavad emotsionaalset tuge selleks, millega tegeled väljaspool kodu.

Tagasi üles