R, 30.09.2022

PÄEVAHOROSKOOP ⟩ 15. september: Vähil võib täna «kaas pealt ära lennata», Sõnnile ei julge keegi vastu vaielda

Maria Angel
15. september: Vähil võib täna «kaas pealt ära lennata», Sõnnile ei julge keegi vastu vaielda
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Abi Greer / Pexels

Juba ongi käes septembri keskpaik! 

JÄÄR

Võid leida vigu nii enda varasemas töös kui ka teiste tehtus. Selle asemel, et kritiseerida, tee asjad uuesti, paremini ja tõhusamalt.

SÕNN

Suudad oma arvamuse nii jõuliselt sõnadesse panna, et vaevalt söandavad ka kõrgemal positsioonil olevad isikud sulle vastu vaielda.

KAKSIKUD

Äriasjade ajamisel tuleb enda eest seista. Tugevad konkurendid võivad nüüd aktiviseeruda ning üritada sind üle trumbata.

VÄHK

Kui oled mõtteid ja tundeid alla surunud, siis on oht, et «kaas pealt ära lendab» ning paiskad oma arvamuse otsesõnu välja.

LÕVI

Hea aeg raske vaimse töö tegemiseks. Süvenemisvõime on suurepärane, võid jälile jõuda saladustele, näha asjade varjatud põhjusi.

NEITSI

Kirg on kerge tekkima, eriti kui teine pool lisab oskusliku sõnamänguga hoogu juurde, rääkides seda, mida oled igatsenud kuulda.

KAALUD

Kolleegide või ülemuste käitumine mõjub ehk ärritavalt. Eriti juhul, kui nad kipuvad kamandama. Reageeri rahulikult, aga kindlalt.

SKORPION

Vaidlemine ja targutamine tekitab hasarti. Võid tunda, et oled ümbritsetud inimestest, kellele pead õppetunni andma.

AMBUR

Kasuta kavalust ja tarkust. Keegi konkurentidest võib käituda ebaausal viisil, samaga vastamine ei too sulle head. Ole väärikam!

KALJUKITS

Võta ette tööd, mis vajavad süvenemist. Hoidu teiste inimestega manipuleerimisest, nende süüdistamisest olukordades, kus ise eksisid.

VEEVALAJA

Sa ei suuda andestada. Oled enda peale pahane kunagi tehtud vigade pärast või ärritavad sind kellegi ammu öeldud kriitilised sõnad.

KALAD

Sul võib tekkida tunne, et pead end kaitsma. Sul on õigus lähtuda enda vajadustest ja tõekspidamistest. On vaja see enesekindlalt välja öelda.

Märksõnad
Tagasi üles