VIDEO ⟩ Roald Johannson sukeldub pea ees sensuaalse kõhutantsu maailma

Täna kell 20.00 on Roald Johannson Kanal 2 saatega «Roaldi retked» Egiptuse pealinnas Kairos ning imestab oma silmaga, kuidas tuhanded moslemid seal noore Eesti naise nõtket kõhutantsu kummardavad.

Eestlastel on läbi sajandite olnud ikka kombeks hästi laulda ja tantsida aga see, et ühest Tallinna tüdrukust on saanud omamoodi tantsujumalanna araablaste maal, pole kaugeltki iseenesestmõistetav.

Tallinlanna Maris on Egiptuse tantsumaailmas tõusnud peadpööritavatesse kõrgustesse, tantsinud superstaaride muusikavideotes ja kehastanud kohalikes teleseriaalides saatuslikke kaunitare. Instagramis jälgib teda ligi 136 000 inimest.

Roald Johannson seikleb täna kõhutantsu sünnimaal Egiptuses Kanal 2s kell 20.00 saates «Roaldi retked: Egiptuse tantsujumalanna».

Eestlastel on läbi sajandite olnud ikka kombeks hästi laulda ja tantsida aga see, et ühest Tallinna tüdrukust on saanud omamoodi tantsujumalanna araablaste maal, pole kaugeltki iseenesestmõistetav. Roald Johannson läheb ja imestab Egiptuse pealinnas Kairos oma silmaga, kuidas 26-aastase Marise nõtket kõhutantsu kummardavad tuhanded moslemid.