ÜHEKSA NIME, KOLM VALERASEDUST ⟩ Austraalia tippsportlane langes petis-naise ohvriks

Austraalia ragbimängijal Josh Reynoldsil ei vadanud naisega...

FOTO: Facebook

Austraalia ragbitäht Josh Reynoldsi endine tüdruksõber Arabella Del Busso süüdistas Reynoldist väärkohtlemises ja pöördus kohtu poole. Tuli välja, et naine läks sellega ilmselgelt liiale, sest Reynoldsit kohtus süüdi ei mõistetud ning asja hakati uurima hoopis uue nurga alt...

Nüüd kahtlustatakse Del Bussot mitmes kuriteos, peamiselt kelmustes ja pettustes. 

Reynolds ja tema advokaat väidavad, et naise õige nimi on Donna Preusker, kes on ka oma varasemaid elukaaslasi rängalt petnud.   

Telekanal Australia 9 News intervjueeris mitmeid Preuskerit lähedalt tundvaid inimesi, teiste seas ka tema pereliikmeid. Uudisvideot on võimalik vaadata siit:

Kaks katkenud rasedust?

Tuleb välja, et Preusker on end esitlenud vähemalt üheksa nimega. Lisaks on ta meestelt erinevatel põhjustel raha välja petnud.  

Preuskeri endise poiss-sõbra sõnutsi rääkis naine, et tal on vähk ning palus tuhandeid dollareid ravi tarvis.

Reynoldsi kaitsja hangitud meditsiinidokumentidest lähtub, et Preuskeril ei ole kunagi vähki diagnoositud.

Ka Austraalia ragbi profiliigas NRL mängiv Reynolds teatas, et Del Busso või siis Preusker rääkis mehele kolmel korral, et ootab mehelt last. Naine läks isegi nii kaugele, et jutustas ragbistaarile, et tulemas on kaksikud. Aga seejärel rasedus katkes ja teisel korral toimus naise sõnutsi jällegi nurisünnitus. Peagi kõneles Preusker kolmandatki korda, et on lapseootel. 

Reynoldsi advokaadi teatel olid väited rasedusest valed. 9 Newsi saatelõigu tipphetk on see, kui toimetja näitab Preuskeri emale naise pilti ja küsib, kas tegemist on Arabella Del Bussoga.

«Ei, see on minu tütar Donna Preusker,» sõnas ema. Preuskeri mõlemad vanemad on nüüd Reynoldsi poolel. «Ta on aastate jooksul lõhkunud mitme inimese elu, sellele peab lõpp tulema,» lisas tütre ema.

30-aastane Reynolds on mänginud Austraalia ragbi tippliigas alates aastast 2011.