Abielumees jättis oma pere, kuna kardab, et tegi minia rasedaks

Rase naine. Pilt on illustreeriv.

FOTO: Scanpix/PA Images

Elu nagu seebiooperis. Inglismaal elav abielumees kardab, et ta võib olla oma minia tulevase lapse isa. 

46-aastane abielumees, kelle poeg on 26-aastane, sõnas nõuanderubriigis «Dear Deidre», et kui poeg oma neiu esimest korda külla tõi, siis vajus tal suu lahti. 23-aastane naine oli vapustavalt ilus ja võeti kohe perekonda vastu.

Poeg ja neiu abiellusid eelmisel aastal ning see oli väga kena päev. Paarike elab mehe vanemate juures ning pereema hankis neiule supermarkeris töö.

Kui nad kõik üheskoos sugulase pulmas käisid, ööbisid nad kõik ka ühes hotellis. Pereisa jäi koos miniaga õhtul veel baari jooma, kui ema ja poeg magama läksid.

Isa ja minia läksid välja suitsetama, aga kuna õues oli jahe, siis istusid mehe autosse. 46-aastane tunnistab, et ta ei tea miks, aga ta nõjatus ühel hetkel neiu poole, et teda põsele suudelda. Minia aga suudles teda vastu, aga tegi seda huultele. 

Siis nad seksisid auto tagaistmel.

Nad nõustusid, et nad ei tee seda enam kunagi ja see jääb nende saladuseks. Neiu armastab oma abikaasat ja ei soovi kellelegi haiget teha.

Rase naine. Pilt on illustreeriv

FOTO: Pexels / CC0 Licence

Mõned kuud hiljem sõi terve pere pühapäeval koos lõunat ja poeg sõnas naerulsui, et tal on vanematele uudis. Poeg teatas, et ta abikaasa on rase. Vanemad olid õnnelikud, aga isa tundis end kesiselt.

Isa rääkis järgmisel päeval neiuga ja minia tunnistas, et laps võib tema oma olla. 

«Ma ütlesin talle, et ma tahan temaga olla ja võin oma naise maha jätta. Ta ei tea, mida tema tahab,» sõnas 46-aastane pereisa.

Järgmisel päeval ütleski mees oma naisele, et nende vahel on kõik läbi, ta pakkis oma asjad kokku ning läks kodust ära. 

Tagasi üles