Video: näitleja Shay Mitchell on rase, kuid on tundnud ennast üksildasena

MTV videomuusika auhinnagala 2018: Shay Mitchell.

FOTO: SCANPIX / MEGA

Näitleja Shay Mitchell (32), keda tuntakse peamiselt teleseriaalist «Valelikud võrgutajad», jagas sotsiaalmeedias rõõmusõnumit, et ootab oma esimest last! Naine teatas oma rasedusest sotsiaalmeedias ning jagas ka Youtube videot, kus tunnistas, et tunneb ennast üksildasena.

Mitchell, kes pidi kuid oma rasedust varjama, saab lõpuks oma rõõmusõnumit maailmaga jagada. Näitleja postitas sotsiaalmeediasse nii foto kui ka video. Viimases lisas Mitchell, et tema rasedus on siiani olnud äge, kuid samas ka väga üksildane. 

Näitleja jagas videos ka klippe oma argielust ajal, mil tema rasedus veel saladus oli. Ühel neist lmab ta voodis teki all ja sööb mõnuga kanatiibu. Teises klipis kurdab aga oma partnerile, et «näeb välja nagu oleks ennast käest lasknud». Naine vihjas sellega oma raseduse varjamise perioodile, mille ajal pidi varjamiseks koguni kõhtu sisse tõmbama.

Nüüd, kus ta oma rasedusest rääkida saab, tunneb naine ennast õnnelikumana. Muidugi tahtis Mitchell oma rasedust tähistada ka korraliku fotosessiooniga, millest näitleja oma videos fännidega ka klippe jagab.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Does this mean I’m allowed to drive in the car pool lane at all times now?

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on