Varem meestele nähtamatu olnud vanem naisterahvas naudib voodiseikluseid noormeestega

Melanie Hamlett

FOTO: Kuvatõmmis Instagramist

End kuuguariks nimetav naine sõnas, et pärast seda, kui ta hakkas Tinderis leidma endale noori sekspartnereid, on tema voodielu parem kui kunagi varem, ja see on talle palju enesekindlust juurde andnud.

41-aastane Melanie Hamlett seadis Tinderis miinimumvanuseks 25, kui taipas, et temaealised mehed ei suuda temaga tempot hoida, vahendas The Sun. Selle järel oleks tema postkast justkui põlema läinud, sest temaga võtsid ühendust meeletult paljud mehed.

Naine sõnas, et talle kirjutasid kahekümnendates ja kolmekümnendates eluaastates mehed, kes soovisid temaga välja minna. Melanie lisas, et paljud nooremad mehed olla talle tunnistanud, et ta ei pea neid huvitavaks. Nende hirm ei ole asjata, sest Melanie'le meeldib mägironimine ja maailmas üksi ringi rännata.

Ajakirjaniku ja koomikuna töötav Melanie sõnas: «Nooremad mehed mitte vaid ei taha vanemate naistega kohtamas käia, vaid nad peavad meid hämmastavateks. Ma ei pidanud end algusest peale kuuguariks, aga paistab, et Tinder on täis noori mehi, kes otsivad vanemat kaaslast.»

Naine elab nüüd Prantsusmaal ja sõnas, et talle meeldib nooremate meestega kohtamas käia, selgitades, et temaealised mehed ei olnud temast enam huvitatud. Ja paistab, et tihti on ka noorematel meestel raskusi temaga sammu pidada.

«Ma tunnen, et ma jooksen endaealistel meestel eest ära. Isegi kümme aastat noorematel on tihti minuga raskuseid. Minu eelmine poiss-sõber, kes oli minust üheksa aastat noorem, ei suutnud minuga sammu pidada,» sõnas Melanie. 

Melanie sõnas, et tal on teismelisele poisile omane seksitung, ning naudib nüüd kuuguariks olemist. «See on parim otsus, mida ma kunagi teinud olen,» kinnitas naine.

Melanie avastas, et nooremad mehed mitte ainult ei kohtle teda paremini, vaid on ka feministlikumad, progressiivsemad ning neil on vähem emotsionaalset pagasit ja on valmis teda magamistoas rahuldama. 

Enne kui ta hakkas nooremate meestega käima, kartis naine 40 saada, kuna popkultuur jättis naistest selles vanuses mulje kui surnuaia kandidaatidest. Aga pärast end noorematele meestele avamist ei ole Melanie enam kunagi tagasi vaadanud.

«Ma ei ole elus ees nii palju seksinud. Rääkimata veel hea seksi saamisest. Ma ei ole end kunagi nii seksikalt ja atraktiivselt tundnud. Kutsu mind kuuguariks, kui tahad, aga ma tunnen end rohkem kuningannana,» ütles ta. 

Tagasi üles