Eesti Muusikaauhinnad 2020

Noorest tudengist sai Instagrami sensatsioon, sest töötleb staaride näod uskumatult realistlikult kokku
Vaata pilte!

Kuvatõmmis Morphy_me Instagrami kontolt. Pildil Lana Del Rey ja Natalie Portman.

FOTO: Kuvatõmmis Instagrammist / Morphy_me

Prantsuse tudengist on saanud Instagrami sensatsioon, keda jälgivad isegi suurimad Hollywoodi staarid, sest töötleb kokku kuulsate inimeste näod üheks. Vaata piltidelt, kas tunned ära, kes on pildil?

Instagrami staarist Morphy_me'st on saanud sensatsioon, sest tema töötlusoskused on rabanud ka suurimaid Hollywoodi staare. 25-aastane tudeng, kelle pärisnime ei ole teada, töötleb kokku nii filmistaaride, sportlaste, muusikute ja sinivereliste nägusid, kirjutab Daily Mail.

Noormees on kokku tranformeerinud isegi herstoginnad Meghani ja Kate'i ja printsid Harry ja Williami, rääkimata popiprintsessidest Rihannast ja Ariana Grandest või näitlejatest Paul Ruddist ja Ryan Reynoldsist. 

Instagrami-staaril on üle 54 tuhande jälgija, kelle hulka kuuluvad ka meie jaoks kuulsad nimed.

«Mul võtab umbes tund aega, et neid pilte teha. Kui alustasin, siis läks kauem, sest nüüd ma teen need tunduvalt detailsemad. Kuidas ma neid teen, jääb mu saladuseks,» rääkis Morphy_me.

«Ma jumaldan paljusid oma kollažid, kuid ma arvan, et minu lemmik on siiski  Natalie Portmanist ja Lana Del Rey'st. Ma lihtsalt jumaldan neid kahte naist ja seda pilti.»

«Kuulsused ei ole kunagi minuga otse ühendust võtnud, kuid väga paljud on mu töid märganud, kaasa arvatud Lily Collins, Mark Hamill, Gigi Hadid, Doutzen Kroes ja Lily Aldridge. Sophie Turner ja Joe Jonas isegi jälgivad mind, see on pöörane,» lisas noormees.