Pildid: tulevane pruut sai vähile alla jäänud emalt pulmadeks imearmsa kingituse

Emma Letts (34) on tulevane pruut, kes sai kopsuvähki surnud emalt pulmadeks imeilusa kingituse, kirjutab The Sun.

Leicestershire'ist pärit Emma Letts kihlus 2016. aasta detsembris Richardiga. Head uudised aga purustati, kui kuu aega hiljem diagnoositi emal vähk, 2017. aastal jäi ema võitlusele alla.

Tulevane pruut sai eelmisel nädalal kätte oma pulmakingad ning kui naine teada sai, et ema kingade eest maksnud oli, oli naine šokis. Sellega aga üllatus ei lõppenud, sest naine leidis kingadelt lahkunud ema imearmsa sõnumi.

«Ma tahtsin, et sul oleks pulmapäeval minult kingitus. Su pulmakingad on minu kingitus sulle,» seisin ühe kinga tallal. «Loodan, et sul on maagiline päev. Palju palju armasust ja suured kallistused, ema xxx,» oli kirjas teise jala kingal.

«Nii raske on ilma temata pulmi planeerida, olen selle pärast palju nutnud. Mul polnud sellest aimugi, kuid mu kihlatu teadis. See oli minu jaoks suur šokk.»

«Ma hakkasin nutma... Ma olin kildudeks. Ma ei suutnud hingata, rääkida,» meenutas tulevane pruut Emma BBC-le hetke, kui ema tehtud kingituse kätte sai.

Kui naise ema diagnoosi sai, ennustati talle 1-2 aastat veel elada ning peale seda hakkas naine oma lähedastele mälestuseks kirju kirjutama. Emma ütles, et ema jäi ajahätta ning ei jõudnud talle kirja kirjutada, kuid tegi selle kingade näol tasa.

Kingad disaininud Amanda Weise ütles, et oli armas sellest žestist osa saada. «See on arvatavasti kõige emotsionaalsem paar kingi, mis ma kunagi teen. Loodetavasti, annab see talle pulmapäeval veidikenegi lohutust. Ta justkui jalutaks emaga koos altari ette.»

Tulevane pruut sai lahkunud emalt imearmsa pulmakingituse.

FOTO: SWNS / Scanpix

Tagasi üles