Nike

Kim Kardashiani abikaasalt jõuludeks saadud luksuskorter on taas turul

Kanye West üllatas oma abikaasat Kim Kardashiani üle 12 miljoni euro maksva jõulukingitusega, milleks oli eksklusiivne korter Miamis. Nüüd on aga korter tagasi turul, kirjutab Page Six.

USA räppar Kanye tegi megatehingu ning ostis abikaasale ülimalt eksklusiivse korteri Miami rannal asuvas kortermajas, mida tuntakse miljardäride rannapunkri nime all. Korter maksis üle 12,2 miljoni euro ning kingitus oli Kim Kardashiani jaoks täielik üllatus.

18-korruseline luksuskortermaja Faena House'i arhitekt on 83-aastane britt Norman Foster.

Allikad rääkisid Page Sixile, et Kim ei olnud hirmkalli jõulukingituse peale eriti õnnelik ning palus korteri tagastada. See tähendab aga Ye'le pea 530 000 -eurosest deposiidist ilma jäämist.

Kuuldavasti on West ka põhjendanud oma meelemuutust sellega, et korteri ostu ajal «lekkisid» sellest kuulujutud. Ometi käis mees korterit vaatamas, kui teda paparatso jälitas ning tal oli ümber kaaskond ja filmimeeskond. Viimased isegi filmisid meest, kui räppar ookeanivaatega rõdul lepingu sõlmis.

Westi esindaja kommenteeris otsust: «Mitte ükski mainitutest pole põhjus ostust taganemiseks. Kui Kim ja Kanye esimest korda koos Miamisse läksid, jumaldas Kim korterit. Kuid talle tundus siiski, et see polnud nende jaoks piisavalt privaatne. Nad otsivad praegu puhkusekodu, mis oleks eraldatud ning pakuks neile perena privaatsust.»

Kanye Westi ja  Kim Kardashiani Miami luksuslik kortermaja.

FOTO: SMG / ZUMAPRESS.com