Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Lastekodus kasvanud kaheksa poja ema Angela lugu avab «Kodutunde» uue hooaja

1
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
"Kodutunne" uus hooaeg | FOTO: Kanal 2

​Haljalas asuvas Rõõmu talus elab perekond Lõbu – soojade nimede taga peitub aga traagiline elusaatus, kuhu kuulub hülgamine, vägivald ja keeruline eluolu. Juba pea 200 Eesti perele abikäe ulatanud Kanal 2 saade «Kodutunne» suundub täna appi vintsutustele vapralt vastu astunud Angelale ja tema suurele perele.

Rõõmu talus elava Angela jaoks lõppes lapsepõlv varakult, kui ta oma ema jättis kõigest 8-aastase tüdruku üksinda metsatallu hoolitsema nii iseenda kui ka nooremate õdede ellujäämise eest. Kui võimud hüljatud lapsed lõpuks avastas, lahutati pere eri lastekodudesse ja nii on ka Angela lapsepõlv möödunud kolmes lastekodus.

Läbi aastakümnete on elu lastekodus kasvanud naisele õpetanud pead püsti hoidma ja kehvadele suhetele eelistama oma laste heaolu. Kaheksa poja ema tunnistab, et on seadnud endale sihiks mitte korrata vanemate vigu, mis tema lapsepõlve varjutasid. «Peab saama ka teistmoodi. Tuleb lihtsalt võidelda,» on Angela veendunud. Vaid 18-aastasena esimest korda abiellunud naise ellu on kuulunud kaks vägivaldset suhet, kuid täna elab Angela Rõõmu talus koos hea mehe Andrega.

Paraku on Rõõmu talus elamistingimused kasinad ja kuigi pere on töökas ja hakkamist täis, ei suuda nad oma jõududega maja siiski korrastada. Nii otsustaski «Kodutunde» meeskond appi minna ja aidata pere paremale järjele.

«Kodutunde» uus hooaeg alustab Kanal 2s täna kell 20.30, kohe pärast erisaadet Kanal 2 sügishooajast.

Tagasi üles