/nginx/o/2007/10/03/5089t1hc17b.jpg)
Moelooja Karl Lagerfeld teatas ajakirjanikele, et peab Valentino otsust järgmisel aastal erru minna kahetsusväärseks. Lagerfeld kardab, et 75-aastasel itaallasel hakkaks peagi igav.
«Ma pole Valentino otsusega rahul, ta ei tohiks veel erru minna; ta on väga heas vormis,» rääkis Lagerfeld ajakirjanikele paar tundi enne Valentino viimast rõivastekollektsiooni esitlust Pariisis, kirjutab news.yahoo.com.
Kuu aja eest teatas Valentino, et kavatseb pärast 45 moetööstuses veedetud aastat pensionile jääda. Seda kusjuures Roomas peetava kolmepäevase pidustusega 2008. aasta juulis.
Valentino tänane etteaste Pariisi moenädala raames pole veel siiski viimane – plaanis on veel üks jaanuaris toimuv haute couture moedemm Prantusmaa pealinnas.
Moemaailm on alati suhtunud Valentinosse väga aupaklikult. Tema lojaalseteks klientideks on olnud ka mitmed kuulsused, sealhulgas Jacqueline Kennedy ning Gwyneth Paltrow.