Galerii Babulja suvelõpupeost

Möödunud laupäeval, 29. augustil kutsus Lounge Deja Vu Vanaema koos Pearlsmile'iga taaskord endale kõik lapsukesed külla, et üheskoos linna kuulsaima  Babuljaga suvelõpupidu maha pidada.

FOTO: Maksim Toome

Lounge Deja Vu muutus selleks ööks tõeliseks lilleaiaks koos Babulja säravate tütrekestega, et võtta kuumast suvelõpuööst viimast!

FOTO: Maksim Toome

Vanaema juures pidutseti sel korral võimsamalt, kui kunagi varem - öö möödus lõbusate Babulja tütrekeste, šampanja, kütkestavate kaunitaride ning võimsa trummishow'ga.

FOTO: Maksim Toome

Lounge Deja vu Vanaema tervitas kõiki taaskord enda suvekodus, et nautida viimaseid kuumi suveöid ning saata need mööda pööraste vallatustega!

FOTO: Maksim Toome

Taaskord oli Vanaema end ületanud, sest kostitas kõiki jahutava külma viina, kuumakskütva lavashow ja toredate üllatustega!

FOTO: Maksim Toome

Suvelõpp saabus sel aastal eksklusiivse show-programmiga, kus lava vallutas teiste seas ka trummar DIMKA!  Kaunid Babulja tütrekesed pimestasid külastajaid juba uksel vastupandamatu ilu ja tantsusammukestega.

FOTO: Maksim Toome

Vanaema lapsukesed olid suve jooksul saanud kuldsemast kuldsema jume ning seda tänu Chocolady solaariumile! Kaunitaride säravvalge naeratuse tõi tütrekestele näole aga Pearlsmile hambavalgendus!

Vaata pilte!

Tagasi üles