K, 29.06.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

“Maaalune” kutsub pidulised piimakombinaati

Veste Roosaar
, toimetaja
“Maaalune” kutsub pidulised piimakombinaati
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Piimakombinaadi klubihoones tuleb alternatiivmuusikaüritus.
Piimakombinaadi klubihoones tuleb alternatiivmuusikaüritus. Foto: Janek Põldots

Reedel, 3. septembril toimub Kuressaare piimakombinaadi klubihoones juubelihõnguline alternatiivürituste sari “Maaalune”, kus osaleb Machina ex deus, kes on laineid löönud oma kummaliste või rajude performance'itega, kirjutas Meie Maa.
 

"Saaremaine alternatiivürituste sari on jõudnud oma kümnenda prääznikuni, sel korral lööb kampa ka üks teine saaremaine kunstilisem ringkond – Machina ex deus," kõneles üritustesarja eestvedaja ja korraldaja Mihkel Kasemaa alias Rüki.

Piimakombinaadi endises klubihoones on sel korral ka filmiõhtu. Filme saab vaadata alates poole üheksast, muusikat hakatakse mängima kell kümme.

Kümnendal “Maaalusel” esinevad TSR (Öötöö), tulihingeline Eesti hiphopi eestvedaja, Dr. Esc (XLR), Illegal FM saatejuht XLR Netraadiost, “Maaalusel” esitab ta energilist 8bit omaloomingut, Social (Portmanteau) – värske DnB ja dubstep, Unicorn Orgy (Machina ex deus/Portmanteau) – intelligentsem techno-muusika, Andrus (Microlips), Rüki ise ja VJ-BIT64 pluss üllatusesinejad.

Kontseptsioonilise kunstiürituse Machina ex deus mõte kujunes välja Kuressaare ametikoolis. See on lõputööks valmiv kolmest üritusest koosnev kontseptsioonilisest melust nõretav kompott. Madis Vaher ja Alvin Kobin võtsid luubi alla tehnokraatliku eluviisi mõju suhtlusele ja vastupidi.
 

Tagasi üles