USA nr 1 DJ Markus Schulz hullutab eestlasi juba homme

USA nr 1 DJ Markus Schulz

FOTO: promo

Power Hit Radio koos EDM Estoniaga toovad esimest korda Eestisse ühe populaarseima rahvusvahelise DJ, kuulsa raadiosaate «Global DJ Broadcast» juhi, muusiku ja produtsedi Markus Schulz-i.

Sündmuse peakorraldaja EDM Estonia paneb taaskord seljad kokku Eesti number 1 tantsumuusika raadiojaamaga Power Hit Radio ning nihutab piire ja tõstab elektroonilise tantsumuusika lati Eestis veelgi kõrgemale, kui 6. septembril astub klubis Factory teie ette elav legend ja tantsumuusika pioneer, juba 24 aastat muusika produtseerimisega tegelenud USA number 1 DJ - Markus Schulz.

Koos selliste tipp-nimedega nagu Armin van Buuren, Tiesto ja Ferry Corsten võib julgelt ka 39-aastast Markus Schulzi pidada üheks tantsumuusika teerajajaks. Lisaks sellele peetakse teda ka tänu oma singlitele, erinevate festivalide ja klubishowde etteastetele ning oma väga kõrgelt hinnatud raadio-showle «Global DJ Broadcast» ka üheks peamiseks USA EDM’i revolutsiooni eestvedajaks. Tänu oma suurepärastele muusikalistele oskustele on Markusel õnnestunud koostööd teha ka selliste staaridega nagu Depeche Mode, Madonna, 30 Seconds To Mars ning Fatboy Slim.

Ööklubi Factory uksed on avatud alates kella 22-st kuni 06.00-ni.

Vanusepiirang 18+!

Piletihinnad eelmüügis algavad 15 eurost. Piletid on müügil Piletilevi ja Statoili müügipunktidesse ning GateMe keskkonnas.

VIP piletid hinnaga 30 eurot (eraldi sissepääs, garderoob, pääs eraldi WC ja baariga VIP-rõdule). VIP laudade reserveerimine ja lisainfo: tarmo@edmestonia.com.

Populaarne

Tagasi üles