FOTOD «Kes tunneb seda haiget inimest?» Henry Kõrvitsalt varastatud tossud ilmusid Facebooki müüki (1)

Elu24
Copy
Genka ehk Henry Kõrvits
Genka ehk Henry Kõrvits Foto: Remo Tõnismäe

Täna, 20. juunil, šokeeris paljusid Maris Kõrvitsa sotsiaalmeediapostitus vargusest, kuid juba mõned tunnid hiljem pandi varastatud kraam Facebooki müüki. «Henry tossud ilmusid välja!» hõiskab restoraniärimees Sten-Erik Jantson. 

Keset Tallinna linna toimus kolmapäeval võigas vargus, sisse murti nii Õllesummeri peakorraldaja Sten-Erik Jantsoni kontorisse, kust varastati tuhandeid festivali käepaelu, aga ka Maris ja Henry Kõrvitsa kontorisse, kust võeti kaasa sadu väärtuslikke asju: rariteetseid jalanõusid, lauaarvuti, hunnik A-rühma T-särke ja nii edasi. 

Loe pikemalt: 

VIDEOINTERVJUU SÜNDMUSKOHALT 〉 Suure varguse ohvriks langenud räppar Genka: asjad on asjad, aga vähemalt olen ma elus

Juba mõned tunnid hiljem postitas Maris Kõrvits postituse kommentaariumisse kuvatõmmised jalanõudest, mis vargad väidetavalt endaga kaasa viisid, kuid mis nüüd on Facebooki gruppi «Ostan ja müün Eestis» müüki pandud. «Palun kirjutage, et soovite osta neid,» palus Kõrvits kõiki jälgijaid. 

«Henry tossud ilmusid välja! Kes tunneb seda haiget inimest, oleks hea talle teada anda, et asja kuidagigi veel viisakalt lahendada, oleks tark kogu varastatud kraam kiiresti tagastada!» kirjutas ühismeedias ka restoraniärimees Sten-Erik Jantson

Kõrvits tõdeb Jantsoni postituse kommentaariumis, et tundmatu mees on juba jalanõude postituse Facebookist eemaldanud. «Sajad on kirjutanud talle,» tõdeb Kõrvits ja lisab: «Tüüp arvab, et 75-eurised v? Tont...»

Võtsime ühendust ka politsei- ja piirivalveametiga, kuid artikli avaldamise hetkeks ei ole päringule vastatud. Lisame vastuse esimesel võimalusel!

Märksõnad

Tagasi üles