E, 4.12.2023

SÄUTSUMÖLL ⟩ «Kui sa lood suhte BSH-ga, siis sa lood suhte kogu vabariigiga.» Lahvatanud skandaal kütab ühismeedias kirgi

Elu24
Copy
Brigitte Susanne Hundi skandaalikeerisesse on sattunud Tanel ja Lauren Padar.
Brigitte Susanne Hundi skandaalikeerisesse on sattunud Tanel ja Lauren Padar. Foto: Konstantin Sednev/Elu24 kollaaž

Teisipäeval lahvatanud skandaal perekond Padarite ja Brigitte Susanne Hundiga kütab kirgi ka sotsiaalmeedias. «Kogu see BSH teema on nagu need järjejutud mida tiinekad Facebooki kirjutasid,» märgib üks.

Viimase kuu aja jooksul on toimetuseni jõudnud mitmeid vihjeid selle kohta, kuidas armastatud muusik Tanel Padar on oma naist enne pulmi Brigitte Susanne Hundiga (BSH) petnud. Teisipäeva hommikul andis muusik kuulujuttudele vastuöögi. 

«Keegi on pannud selle lumepalli pahatahtlikult veerema ja kes see on, seda ma ei tea, aga nii palju kui ma olen toimetustest infot saanud, on selle kõige taga Brigitte Susanne Hunt,» räägib Padar, kes on juba oma sõpru ja tuttavaid Hundi eest hoiatanud. «Just sellepärast, et ta on süüdimatu. Minu pere hinnaga oma raamatut ei müüda.»

Loe pikemalt: 

LAHKUMINEKU KÕLAKAD 〉 Tanel Padar annab kuulujuttudele vastulöögi: see kõik teeb väga haiget

Skandaal kütab kirgi ka platvormil X (Endine Twitter).

«Kõik BSH insta storysid nautimas, kus ta väidab, et ta ei taha kunagi ühtegi suhet rikkuda, tahab olla hea inimene ning inspireerida headust,» märgib üks. 

 

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles