L, 30.09.2023

VÄGEV VÕIMALUS ⟩ Osale teesklejana menukas telesaates «Ma näen su häält»!

Elu24
Facebook
Comments
Mihkel Juhkam ja Nele-Liis Vaiksoo
Mihkel Juhkam ja Nele-Liis Vaiksoo Foto: Rauno Liivand

Käimas on ettevalmistused ülimenuka telesõu «Ma näen su häält» kolmandaks hooajaks. Saade tuleb sel korral veel suursugusem ja üllatusterohkem, et pakkuda televaatajatele kõrgklassilist meelelahutust kogu sügishooaja vältel. Saatesse on oodatud kandideerima kõik andekad teesklejad ning eriti oodatud on meesteesklejad, kes suudavad ehk arvajaid ja nõunikke ninapidi vedada. 

Saatesse otsitakse säravaid ja julgeid inimesi kõikidelt elualadelt, kes on andekad suumaigutajad ja suurepärased rollikehastajad. Osavad teesklejad, kes jõuavad viimasesse vooru ja suudavad jätta endast mulje kui lauljast, võidavad auhinnaraha.

Eelmisel hooajal jõudis teleekraanile suur hulk suurepäraseid teesklejaid, kellele tuli kasuks lauljalik hoiak, mikrofoni õige käsitsemine ja artistlik olek.

Täieliku üllatajana teesklejaks osutunud Mihkel Juhkam ütles, et saates osalemine pakkus talle palju kogemusi. Mees viskas nalja, et tal on nüüd jalg telemaailma ukse vahel.

Loe täispikka intervjuud: Järgmine Tõnisson saatest «Ma näen su häält»: läksin rolli nii sisse, et uskusin ise ka, et oskan laulda

«Muljed saatest on meeletud! Kogu saatemeeskond on superäge, toetav ja võimalusi pakkuv. Pärast saadet sain tuttavatelt ja ka võõrastelt palju positiivseid kommentaare,» räägib Juhkam oma kogemusest.

Meenuta videost, kuidas Mihkel laulis Nele-Liis Vaiksooga duetti:

 Osalemissoovist tuleb teada anda aadressil saatecasting@gmail.com.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles