R, 3.02.2023

SODIAAGISOSINAD ⟩ Nädala algus paneb meid proovile, kuid teine pool on tervendav ja võib üllatusigi tuua

Margit Korbe
, astroloog
Nädala algus paneb meid proovile, kuid teine pool on tervendav ja võib üllatusigi tuua
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Shutterstock

«Sodiaagisosinate» podcast'is anname ülevaate nädala seisudest ja seekord räägime ka, milliseks kujuneb 2023. aasta teine pool. Dagmari tarokaardipakist tuleb nädalat toetama aga Sauade üheksa.

Soovitused nädalaks

Jälgi hoolega, milliste väärtuste järgi sa toimid ja tegutsed: nüüd ei ole aeg, et kompromissile minna, vaid näita elule selgelt, mida sa väärtustad. 

Tasub olla tähelepanelik oma sõnade ja mõtete suhtes. Kui tekib kriitika iseenda või teiste pihta, võiks seda teadvustada ja püüda tõusta sellest vaatepunktist kõrgemale. Sama võiks proovida ka siis, kui tundub, et keegi sind sõnadega haavab.

Reedel võib lubada endal elu veidi roosamates toonides vaadelda ja võtta aega oma hingele.

Loe suurt aastahoroskoopi: 2023. aastal siseneme senitundmatusse ning järgneb kummaline vaikus

Nädalakaart: Sauade üheksa

Tarokaart Sauade üheksa
Tarokaart Sauade üheksa Foto: Shutterstock

Kui vaadata selle kaardi pildilt, kuidas ta seisab ja hoiab ühte saua kramplikult käes, samas kui tema selja taga on kaheksa saua püsti löödud, siis see on täpselt see, mis iseloomustab väga hästi praegust astroloogilist energiat. Meil on see viimane pingutus tagurdavas energias, enne kui elu hakkab taas edasi liikuma.

Sa oled nii palju vaeva näinud ja võib-olla sa hetkel isegi ei näe, et võit on sul käeulatuses, aga tegelikult on. Oled kulutanud väga palju aega pingutusele, et ajada taga seda, mida sa usud, et on sinu jaoks õige. See on olnud raske ja väsitav ning oledki peaaegu täiesti energiast tühi ning piiri peal, et enam ei suuda.

Aga tegelikult on nii vähe jäänud minna, sa pead väga vähe veel vastu pidama ja siis läheb kõik kergemaks. Hoidkem seda meeles, et juba varsti läheb paremaks.

Kuu on tühikäigul

Reedel 01.06–04.57

Pühapäeval 10.39–14.09

Nendel aegadel ei tasu teha suuri otsuseid, kui just eesmärk pole midagi tühistada.

Märksõnad
Tagasi üles