FOTOD ⟩ Kõik «Villa» osalejad on teada! Tutvu uue tulise tõsielusaate musklis meestega

Elu24
Copy
Tõsielusarja «Villa» osalejad.
Tõsielusarja «Villa» osalejad. Foto: Rauno Liivand

Peagi on pikk ootamine läbi ning vaatajateni jõuab Andrei Zevakini ja Robin Valtingu tõsielusari «Villa». Mõned päevad tagasi tutvusime tõsielusarja kaunitaridega, kuid nüüd tutvume musklis meestega, keda «Villas» kohtame.

Juba 3. oktoobril näeb ilmavalgust Andrei Zevakini ja Robin Valtingu tõsielusari «Villa», mille esimesed osalejad, kes võistlevad 30 000 euro nimel, on selgunud. «Villasse» valiti osalejad 2000 soovija seast ja siin on õnnelikud hurmurid, kes Türgi villasse jõudsid!

21-aastane Arles on Rakverest pärit noormees, kes õpib Tallinnas kehakultuuri ning on tegelenud aktiivselt kõikvõimalike spordialadega. Arlesele meeldib pidutseda ja võistelda ning peamiselt just neil kahel põhjusel ta villasse ka jõudis. Sellest ei tee mees saladust, et tema puhul teevad naised enamasti esimese sammu ning huvilistest tal juba puudu ei tule.

Arles
Arles Foto: Rauno Liivand

Samuti Tallinnast pärit on 25-aastane Antonio, keda võib liialdamata nimetada villa hunt Kriimsilmaks. Tal on olnud ameteid alates korvpallurist ja stsenaristist, lõpetades muusiku ja produtsendiga. Hetkel töötab spirituaalne noormees joogaõpetajana. Antonio tuli saatesse eelkõige võidusumma pärast, ent ta ei ütleks ära ka armastusest, kui see tema teele satuks.

Antonio
Antonio Foto: Rauno Liivand

Rovin, kelle suured sinised silmad ja malbe iseloom köidavad hetkega tüdrukute pilku, õpib juurat ja teeb vabal ajal koos parimate sõpradega muusikat. Villasse tõmbas 23-aastast noormeest ei midagi muud kui 30 000 eurot ning suur võimalus armuda.

Rovin
Rovin Foto: Rauno Liivand

Stefan põrutas «Villasse» Valgast! 22-aastase noormehe suurimaks kireks on enda keha eest hoolitsemine ja sellest maksimumi võtmine. Ta veedab suure osa ajast jõusaalis, võtab aeg-ajalt jäävanne ning toitub väga korralikult. Tagasihoidliku noormehe sõnul ei ole tal veel ühtegi pikaajalist suhet olnud ning ta loodab endale villast esimese tüdruksõbra leida.

Stefan
Stefan Foto: Rauno Liivand

Kaido on säravate pruunide silmadega ning suure südamega Saaremaa mees, kes töötab kinnisvaramaaklerina. 27-aastase Kaido süda kuulub jäägitult Saaremaale, kus ta elab oma majas koos kahe kassi ja koeraga. Täielikust õnnest on puudu vaid hea naine ja 30 000 eurot – neid Kaido saatesse püüdma tuligi.

Kaido
Kaido Foto: Rauno Liivand

Noorim hurmur on 20-aastane Frank, kes tuleb Kristiinest ning kelle suurim armastus on poksimine. Rahulik noormees kummutab raevuka poksija stereotüübi ning töötab kooli lõpetamise kõrvalt kodukoristajana. Noor ja teravmeelne Frank ei usu, et ta villast armastuse leiab, teda meelitas saatesse ennekõike võidusumma.

Frank
Frank Foto: Rauno Liivand

«Villa» on Eesti kuumim uus tõsielusari, kus grupp noori ja vallalisi kolib kuuks ajaks Vahemere-äärsesse luksusvillasse, et võistelda 30 000 euro nimel, veeta oma elu parim suvi ja miks mitte – leida eluarmastus.

Tutvu «Villa» kaunitaridega SIIN ja vaata meeleoluka tõsielusarja treilerit SIIT.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles