L, 10.12.2022

Ricky Martin nõuab teda intsestis süüdistanud õepojalt miljoneid

Getter Trumsi
, Tegevtoimetaja
Ricky Martin nõuab teda intsestis süüdistanud õepojalt miljoneid
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Laulja Ricky Martin.
Laulja Ricky Martin. Foto: Reuters/ScanPix

Sel suvel õepoja pärast seksuaalse ahistamise skandaali sattunud laulja Ricky Martin nõuab nüüd sugulaselt mainekahju eest miljoneid.

Puerto Rico laulja ja näitleja Ricky Martini 21-aastane õepoeg süüdistas suvel staari intsestis. Elu24 vahendas paar kuud tagasi, et 50-aastasele Martinile määrati lähenemiskeeld, mille põhjus oli juuli alguses Puerto Ricos toimunud perevägivallajuhtum, kuid ohvri isikut seni ei teatud.

Martini vend Eric Martin avaldas toona, et väidetav ohver on laulja poolõe poeg Dennis Yadiel Sanchez. Lauljat süüdistati «füüsilistes ja psühholoogilistes rünnakutes» Sancheze vastu nende seitse kuud kestnud suhte ajal, mis oli lõppenud umbes kaks kuud varem.

Staari esindaja ütles, et süüdistused on täiesti valed ja välja mõeldud. «Minu suhtes tehtud lähenemiskeeld põhineb täiesti valedel väidetel, seega vastan kohtumenetluse kaudu faktidega ja väärikalt, mis on mulle omane,» avaldas laulja ühismeedias 3. juulil. Martin mainis, et üksikasjalikumalt ta rääkida ei saa, kuna asi on kohtus. Samuti tänas laulja kõiki oma toetajaid.

Martinit oodati Puerto Rico kohtusse aru andma 21. juulil. Lõpuks võttis Sanchez süüdistuse tagasi ja tühistas lähenemiskeelu, vahendab Page Six.

Laulja tõdes, et soovis süüdistusi ümber lükata juba siis, kui need avalikuks tulid, kuid ta järgis seadust. «Kaks nädalat ei lubatud mul end kaitsta, sest ma järgisin protseduure, mille põhjal ma ei tohtinud seaduse alusel rääkida enne kohtuniku ees seismist,» tõdes laulja suvel.

Martini advokaadi sõnul tegi Sanchez otsuse süüdistus tagasi võtta ise ning ilma igasuguse välise mõju või surveta. Sanchez kinnitas lisaks, et oli oma juriidilise esindamisega selles asjas rahul.

«Jumal tänatud, et need väited osutusid valeks, kuid ütlen ausalt, see on olnud minu, mu pere ja mu sõprade jaoks valus ja laastav,» kirjeldas Martin skandaali vahetult pärast süüdistuste tühistamist ja lisas: «Ma ei soovi seda kellelegi.»

Nõuab miljoneid

Kuid skandaal ei ole selleks korraks läbi. Martin kaebas kolmapäeval, 7. septembril oma 21-aastase õepoja kohtusse ja nõuab temalt 20 miljonit dollarit. Laulja väidab, et õepoeg saatis talle Instagramis sõnumeid ning ähvardas tema maine hävitada, kui Martin ei anna talle raha.

Kohtudokumentides väidab Martin, kes nimetab oma õepoega kohanemisvõimetuks inimeseks, et Sanchez uhkustas tõsiasjaga, et ta on laulja sugulane. Väidetavalt saatis Sanchez Martinile neli kuud järjest iga päev kuni kümme sõnumit.

Martin väidab, et Sanchez postitas internetti tema telefoninumbri ning avas ühe tema lapse nimel Instagrami konto. Kõigele lisaks ei tunne koos perega Puerto Ricos elav Martin end selles riigis enam turvaliselt. Lauljal ja tema abikaasal Jwan Yosefil on kolm last, 14-aastane Matteo ning kolmeaastased Lucia ja Renn. 

Martin usub, et Sancheze süüdistuste tõttu kaotas ta koostöövõimalusi, ja nõuab 20 miljoni dollarit hüvitist.

Märksõnad
Tagasi üles