VIDEO Läbi Tallinna kesklinna kihutanud juht on varemgi meedia tähelepanu pälvinud

Elu24
Copy
Foto: Politsei

Laupäeval, 23. juulil pidas politsei kinni 31-aastase mehe, kes sõitis Pärnu maanteel lubatud sõidukiirusest suisa 65 km/h kiiremini. Limon kirjutab, et tegu on mõned nädalad tagasi Gonsiori tänaval valesti parkinud ja seetõttu konflikti sattunud härraga. 

Politsei- ja piirivalveameti liiklusjärelevalvekeskus jagas Facebookis videot, kus Audi juht sõitis mööda Pärnu maanteed lubatust suisa kaks korda kiiremini.

Politsei eest mehel aga pääseda ei õnnestunud, sest üle trammiteede ja äärekivide sõites purunes autol rehv. Kuigi kihutaja püüdis seda kiirelt vahetada, siis politsei nabis ta enne kinni. 

Põhja prefektuuri liikluspolitseinik Vladimir Kägonen andis teada, et laupäeval arestikambrisse toimetatud juht astus esmaspäeval kohtu ette. «Täna tegi Harju maakohus otsuse, et järgmised 12 päeva peab mees mõtlema oma tegude üle kinnipidamisasutuses. Lisaks ei tohi ta kuue kuu jooksul mootorsõidukit juhtida. Piirkiirusel on põhjus!» nentis Kägonen.

Limoni sõnul on kiirust ületanud liikleja näol tegu mehega, kes alles mõned nädalad tagasi sattus meedia rambivalgusesse, kui parkis Gonsiori tänaval jalakäijaalas. Kui pealtnägija asus olukorda jäädvustama, läks kähmluseks. Loe pikemalt ja vaata videot SIIT!

Kõigest mõned päevad hiljem saatis Elu24 lugeja toimetusele fotod, et sama Land Rover on Kalamajas järgmise kõnnitee kinni parkinud. «Mingit kaubavedamist seal ei toimunud,» lisas Tallinnas Soo tänaval jalutanud mees. «Lapsevankrid ja ratturid pidid alandlikult mööda hiilima.»

Tagasi üles