L, 3.06.2023

REPORTAAŽ ⟩ Hispaaniast Eestisse marihuaanat smugeldanud narkojõuk istus kohtupinki, üks osaline on tagaotsitav

Elu24
Facebook Twitter
Comments 1
Rein Reili, Artjom Morozov, Deniss Zlobin, Artur Bõstrika, Dmitri Tam, Tengiz Hudojev, Sergei Andilevko ja Pavel Pleskatš süüdistatuna narkootilise ja psühhotroopse aine suures koguses ebaseaduslikus käitlemises.
Rein Reili, Artjom Morozov, Deniss Zlobin, Artur Bõstrika, Dmitri Tam, Tengiz Hudojev, Sergei Andilevko ja Pavel Pleskatš süüdistatuna narkootilise ja psühhotroopse aine suures koguses ebaseaduslikus käitlemises. Foto: Taavi Sepp / Postimees

Kolmapäeval, 8. mail kuulati Harju maakohtus üle organiseeritud narkokuriteos süüdistavate jõuk. Kullersaadetiste vahendusel Hispaaniast Eestisse toimetatud suures koguses marihuaana müügist oleksid mehed saanud kokku 720 000 eurot.

Istungit alustades ning süüdistatavate taustakontrolli tehes selgub, et kaheksast süüdistatavast ühega on seis sama kui viimasel istungil selle aasta 4. aprillil, kui puudus tänavu 26. jaanuaril tagaotsitavaks kuulutatud Artjom Morozov.

Ülejäänud seitse süüdistatavat on kohal. Neist viis ehk Artur Bõstrika, Deniss Zlobin, Sergei Andilevko, Rein Reili ja Tengiz Hudojev on kohtusse saabunud vahi alt ning kaks ehk Dmitri Tam ja Pavel Pleskatš viibivad vabaduses. Iga süüdistatava kohta on saalis ka üks kaitsja ning süüdistajana riigiprokurör Vahur Verte.

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles