Eesti Muusikaauhinnad 2020

«Moodsa perekonna» staar Ariel Winter pigistas kehakumerused liibuvasse minikleiti

USA teleseriaalis «Moodne perekond» nohiklikku pereliiget kehastav Ariel Winter (21) külastas Emmy auhindade eelpeo punast vaipa. Winter oli pidulikuks ürituseks selga tõmmanud musta liibuva minikleidi, mis tõi esile noore näitlejanna imetlusväärsed kehakumerused.

Winter sündis 1998. aastal ning osales juba 4-aastaselt reklaamides. Tema telekarjäär sai alguse juba 2005. aastal. Winteri siiani kõige tuntumaks rolliks on Alex Dunphy tegelaskuju populaarses teleseriaalis «Moodne perekond».

2015. aastal käis toona vaid 17-aastane näitlejanna rinnavähendusoperatsioonil ebameeldiva tähelepanu ja seljavalu tõttu. 

Hiljuti on noor näitlejanna ka kaalust alla võtnud. Aasta alguses kommenteeris Winter oma saledamat vormi sotsiaalmeedia vahendusel, tunnistades, et on viimastel aastatel võtnud antidepressante, mis põhjustasid tema kaalutõusu. Samas ei peljanud Winter ka toona, vaatamata lisakilodele, oma volüümikat keha näidata

Lõpuks leidis Winter siiski suurepärase kombinatsiooni ravimitest, mis talle sobisid ning tänu uutele ravimitele tema ainevahetus normaliseerus ning ta võttis ka kohe kaalust alla. «Ma tunnen end muutustes väga hästi,» teatas Winter.