Tõsielustaar Sophie Kasaei kaalumurest: panin puuviljadele soola peale

Sophie Kasaei 2018. aastal.

FOTO: Scanpix /PA Images

Eelmise aasta jaanuaris üllatas Briti tõsielusaate «Geordie Shore» osaleja Sophie Kasaei muljetavaldava kaalulangusega. Nüüd rääkis Sophie lähemalt, mis oli tema kaalumure põhjuseks, vahendab The Sun.

«Geordie Shore» alustas MTV telekanalil 2011. aastal. Sophie, kes läks saatesse kandes riidenumbrit 40, võttis saate filmimise ajal kõvasti juurde ning hakkas kandma suurust 44.

Tõsielustaar tunnistas, et saade oli üheks põhjuseks, miks staar nii palju kaalust juurde võttis. Sophie tõi teiste probleemidena välja alkoholi ja kiirtoidu. Viimasest sattus Sophie koguni nii sõltuvusse, et hakkas puuviljadele ka soola peale panema.

««Geordie Shore» oli päris tore, aga see oli hirmus mu figuurile. See tegi mind paksus,» tunnistas Sophie hiljutises intervjuus.

Tõsielusaate filmimise ajal alustas Sophie hommikut vorstivõileivaga, sõi lõunaks kiirtoitu, õhtuks karrit, kuid sellele järgnesid varahommikuni pidutsedes ka mitmed viinakokteilid.

«Kui ma olin toidukordade vahel näljane sõin krõpse, magusat ja jõin karastusjooke,» kirjeldas Sophie halbade toiduharjumustega perioodi oma elus.

Pärast seda, kui 2016. aasta paparatso pildid bikiine kandvast Sophiest panid internetirahva õelaid kommentaare pilduma, otsustas Sophie aga kaalust alla võtta.

«Tegin vea ja lugesin kommentaare ja need olid jubedad. Nad ütlesid asju nagu «kas see türuk on vaal, mis randa on uhtunud?»». Peale seda võttis Sophie ennast käsile ja läks suuruselt 44 suurusele 34 kõigest poole aastaga ning on siiani oma kaalu säilitanud. 

Nüüd on tal kindel dieet ning Sophie on loobunud kiirtoidust. Tõsielustaar usub, et tervislik toitumine tagab hea figuuri. 

Vaata Sophie pilte enne ja pärast kaalulangust SIIT.

Tagasi üles