Räppar Cardi B võib stripiklubis raevutsemise eest vangi minna

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Räppar Cardi B esines 2019. aasta Bonnaroo muusikafestivalil.
Räppar Cardi B esines 2019. aasta Bonnaroo muusikafestivalil. Foto: Scanpix/zumapress.com

Cardi B'le (26) esitati 14 süüdistust 2018. aasta augustis stripiklubis toimunud rüseluse eest. Nüüd peab räppar ilmuma vandekogu ette ning naist võib ees oodata vanglakaristus, vahendab Daily Mail.

Cardi, kelle kodanikunimi on Belcalis Almanzar, külastas 2018. augustis stripiklubi Angel's Strip Club ning organiseeris väidetava rünnaku kahe baaridaami vastu.

Kallaletungi ohvrid, õed Baddie G ja Jade, väitsid, et Cardi käskis ühel oma kaaskonna liikmel neid rünnata. Nimelt kahtlustas räppar, et ühel õdedest oli tema abikaasaga afäär. Baaridaame visati pudelite, toolide ning vesipiipudega. Turvakaamera tabas samuti hetke, mil Cardi viskas naiste suunas jääämbri.

Juhtunu järel andis räppar ennast politseile üles 2018. aasta oktoobris. Esimene kohtuistung lükkus  Cardi pärast 6 nädalat edasi ning lõpuks ärritas räppar ka kohtunikku, sest ei ilmunud 2018. aasta detsembrisse määratud kohtuistungile kohale.

Selle aasta algul toimunud istungil ei tunnistanud Cardi ennast aga rünnakus süüdi, loobudes sellega võimalusest pääseda vanglakaristusest. Lisaks ei täitnud Cardi B esialgsel kohtuistingul määratud tingimusi, ning juhtum, mis oleks juba lõpetatud, ohustab nüüd naise vabadust. 

Nüüdseks on ilmavalgust näinud uued asitõendid ja räpparile esitati esialgsest ka rohkem süüdistusi, lisab Huffpost.

Tagasi üles