L, 23.09.2023

Räpikuninganna Cardi B on ultimaatumi ees: ilmu kohtusse või seisa silmitsi arreteerimisega

Elu24
Facebook
Comments
Belcalis Marlenis Almanzar Fashion Nova x Cardi B üritusel 2018.
Belcalis Marlenis Almanzar Fashion Nova x Cardi B üritusel 2018. Foto: Xavier Collin/Image Press Agency / Xavier Collin/Image Press Agency

USA räpikuninganna Cardi B (26) seisab silmits karmi hoiatusega kohtuniku poolt - naine peab ilmuma kohtusse või vastasel juhul seisab ta silmitsi arreteerimisega, kirjutab TMZ.

Cardi juristid käisid ilma räpparita esmaspäeval kohtuistungil, mis puudutas naisterahva augusti kuus toimunud raevutsemist ööklubis. Prokurörid väljendasid oma pahameelt, sest Cardit ennast kohtuistungil polnud. Kuna protsessi on praeguseks juba niigi 6 nädalat pikendatud soovisid prokurörid kohtunikult vahistamismäärust.

Kohtunik lükkas koheselt palve tagasi, kuid tegi räpparile tõsise hoiatuse - Cardi peab ilmuma reede hommikul kohtusse või vastasel juhul ootab teda tõenäoliselt vahistamine.

Cardi meeskond avalikustas kohtus, et neil on raskusi naisterahvaga kontakti saamisel ning nad peavad suhtlema läbi Cardi korraldusmeeskonna. Samuti kuulsid nad alles neljapäeval, et naisterahval on ees prioriteetne üritus, mis sai räpparil reedel takistuseks kohtusse ilmumisel.

Cardit süüdistatakse kahe baaridaami Jade ja Baddie Gi ründamises ning füüsiliste vigastuste tekitamises. Jade rääkis TMZ-le, et Cardi oli neid juba mitu kuud ähvardanud, sest kahtlustas baaridaame oma abikaasa Offsetiga magamises.

Võimalust ei saanud kasutamata jätta Cardi rivaal Nicki Minaj (35) ning kaasas Jade ja Baddie G oma muusikavideosse. Räpikuningannad on teineteisele juba ammu hambaid näidanud ning Nicki žest valas õli veel rohkem tulle.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles