Trafficu uue albumi esitluskontserdid juba sel nädalal

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Ansambel Traffic.

FOTO: traffic

Eesti kitarripopi lipulaev ansambel Traffic on valmis saanud uue albumiga «2», millelt võib leida 11 seni plaadistamata lugu.

Trafficu liikmed Tõnis Kivisild, (vasakult) Silver Laas, Stig Rästa, Robert Vaigla ja Ivo Priilinn kehastusid 1980ndate filmimeesteks. Fotod: erakogu

FOTO: ErakoguAlbumi esitluskontserdid toimuvad 10. detsembril Tallinna klubis Hollywood,  12. detsembril Tartu klubis Atlantis, 13. detsembril Haapsalu klubis Africa ja 27. detsembril Pärnu Kuursaalis.


Albumilt leiab edetabelite tippu jõudnud loo «Sõnad» ja aasta ühe edukaima raadio- ja klubihiti «Kesköödisko», mille hiljuti valminud kõmulist muusikavideot on tänaseks Trafficu kodulehel ja erinevates videoportaalides vaadatud üle 100 000 korra.

Albumiga koos ilmub ka värske singel «Tuul», mida saad kuulata siit.


2007. aastal ilmunud debüütalbumiga võitis Traffic aasta uue tulija tiitli. Seda kinnitasid nii läbimüügi alusel välja antud Kuldne Plaat kui žürii otsus Eesti Muusikaauhindade gaalal. «Nüüd on aeg tõestada, et me ei tulnud välja üheks hooajaks,» kommenteeris bändi solist Silver Laas.

Tagasi üles