OTSIME UUSI VÄIKESEID TALENTE!

Läks lahti! Vaata, kes osalevad uues telesaates «Väikesed hiiglased»

Hip-hop, võistlustants, megahitid ja lõbusad jutud - kell 19:35 alustas Kanal 2 ekraanil uus kogupereshow «Väikesed hiiglased», mis tõestab Eesti laste andekust selle kõige laiemas mõttes.

«Väikeste hiiglaste» avasaates astuvad kohtunike Evelin Võigemasti, Ott Leplandi ja Jüri Naela ette esimesed väikesed talendid, kelle on eelvoorudest saatesse valinud Koit Toome ja Daniel Levi Viinalass. Nende seas on lahedaid tantsijaid ja silmapaistvaid lauljaid, aga ka väikeseid jutupaunikuid, kel vanust kõigest neli aastat.

Ees ootavad lahedad duellid ja uskumatud etteasted ning saate lõpuks selgub, millised talendid jätkavad suurte staaride tiimides edaspidi. Ühtlasi saavad Koidu ja Danieli tiimid endale ka vahvad nimed!

FOTO: Erlend Štaub

«Väikesed hiiglased» avasaade

Kokku hakkab «Väikestes hiiglastes» võistlema viis tiimi, kel kõikidel toetajaks üks kuulus meelelahutaja – lisaks Koit Toomele ja Daniel Levi Viinalassile jõuavad ekraanile edaspidi Hanna-Liina Võsa, Juss Haasma ja Eda-Ines Etti võistkonnad.

Hooaja lõpuks selgub üks tiim, kes lisaks uhkele tiitlile saab endale ka väärika auhinna, aastase stipendiumi huvihariduse toetamiseks.

FOTO: Erlend Štaub

«Väikesed hiiglased» avasaade

Tagasi üles