Kuidas sujub «Abielus esimesest silmapilgust» osalejate kokkukolimine?

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
«Abielus esimesest silmapilgust» kokkukolimine
«Abielus esimesest silmapilgust» kokkukolimine Foto: TV3

TV3s šokeerivas teleprojektis «Abielus esimeses silmapilgust» osalejad kohtusid paarid ekspertide poolt valitud kaaslastega ning on tänaseks kokku kolinud. Šokeeriv armueksperiment jätkub argipäevaeluga.

Teadusliku armastuseksperimendi neljandas osas on vastabiellunud paaride pulmajärgne ärevus läbi ja algab argipäev oma murede, rõõmude ja rutiiniga.

Foto: TV3

Juhan ja Liisi pulmareis sujus mesimagusalt, kas nad leiavad ühise keele ka kokku kolides? Kas Liisa ja Kristjan suudavad külg-külje kõrval elades üles leida teineteise küljed, mis neid seovad mitte ei eralda? Kuidas lahendavad Helen ja Siim pulmareisil tekkinud erimeelsused ning kuidas kulgeb nende elu ühise katuse all?

Foto: TV3

Kuidas suudavad seni üksi elanud inimesed arvestada kaaslasega, kes nüüd nende kõrval iga päev? Kas värsked abielupaarid käituvad paarina või elab igaüks ikka edasi oma isiklikku elu?

Foto: TV3

 «Abielus esimesest silmapilgust» on TV3 eetris kolmapäeviti kell 20.00.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles