5 kutti, kellest tasub näpud eemale hoida

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Bossist tasub näpud eemale hoida
Bossist tasub näpud eemale hoida Foto: SCANPIX

Vallaliseelu võib mõnikord raske olla, kuid teatud meestega ei tasu kunagi suhet alustada.

1. Sinu boss

Kui su ülemus on vaba, võib temaga kohtamas käimine seksikas tunduda. Sa võid saada ametikõrgendust ning sind koheldaks tööl eriliselt. Võid isegi oma kontoriruumi saada. Kuid see oleks suur viga. Kui teie suhe halvaks kisub, vallandatakse sind kohe. Kui ta just sinuga abielluda ei kavatse, on suhe bossiga kohutav idee.

2. Sinu parima sõbra eks

Ükskõik, kui üksikuna sa end tunned, parima sõbranna eksiga kohtama minna pole kunagi põhjust. See eirab kõiki tüdrukutekoodi reegleid. Nagu meestelgi, kehtib naiste vahel teatud lojaalsus. Kui tahad oma sõpru hoida, hoia nende eksmeestest eemale.

3. Sinu eksi parim sõber

Eksmehe parima sõbraga käimine pole nii hull, kui sõbranna eksiga käimine, kuid sellegipoolest mittesoovitatav. Olemas on tuhandeid mehi, kes pole sinu eksiga mingil moel seotud. Kui suhe muutub tõsiseks, kohtud mingil hetkel kindlasti oma endisega ja see poleks sugugi lõbus.

4. Sinu ema või isa parim sõber

Mõnedel naistel on isakompleks. Neile meeldib vanemate meestega kohtamas käia, sest tunnevad end nende kõrval turvaliselt. Kui sina oled selline, siis ära heida pilku oma vanemate sõpradele. Kas ei oleks nõme magada kellegagi, kes sinu vanematega tihedalt läbi käib?

5. Sinu professor

Professoriga suhte loomine on peaaegu sama halb kui bossiga käimine. Hea on see, et professor õpetab sind ainult ühe semestri. Kuid see on siiski riskantne ning tõenäoliselt kooli reeglite vastu. Pealegi, iga kord head hinnet saades hakkaksid kahtlema, kas said selle oma teadmiste või voodioskuste eest.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles