Horoskoop

Jäär
21. märts - 19. aprill

Nädala algus on elektrit täis! Äriasjus pead kiiresti reageerima. Konkurendid, aga ka oma partnerid võivad ootamatuid käike teha.

Sõnn
20. aprill - 20. mai

Marsi ja Uraani ühenduse mõjul kipub kannatus kergesti katkema. On hea hetk jõuliseks läbimurdeks, piirangutest vabanemiseks.

Kaksikud
21. mai - 20. juuni

Keegi kallitest inimestest võib ootamatult või suisa veidralt käituda. Sinu ülesanne ei ole tema asju klaarida, las igaühele jääb oma vastutus.

Vähk
21. juuni - 22. juuli

Kaasinimestega ühise keele leidmine ei ole kerge. Lihtsam on kontakti saada juhul, kui rääkida midagi erilist ja põnevat.

Lõvi
23. juuli - 22. august

Kui sa pead tööl kasutama elektriseadmeid, ole ettevaatlik ja lähtu kindlasti kasutusjuhendist. Väldi asjatut kiirustamist.

Neitsi
23. august - 22. september

Ettevaatust juhul, kui pead autoroolis olema või viibid reisil. Ole rahulik ja väldi riskantsete käikude tegemist.

Kaalud
23. september - 22. oktoober

Ebasobiv hetk sõpradega rahaasjade arutamiseks. Kipute kiirustama või üle reageerima ja võite seetõttu ekslikke otsuseid teha.

Skorpion
23. oktoober - 21. november

Kui oled kellegagi hiljuti tutvunud, võib suhe nüüd eriti kiiresti arenema hakata. Arvesta sellega kaasnevate riskidega.

Ambur
22. november - 21. detsember

Töine õhkkond võib olla rahutu. Ilmselt pead tänase tegevuskava ümber tegema, mingi ootamatus võib plaani sassi lüüa.

Kaljukits
22. detsember - 19. jaanuar

Lapsed võivad oma veidrate vempudega sind päris hulluks ajada. Vihastamine ja kärkimine ei ole aga kunagi mingi lahendus.

Veevalaja
20. jaanuar - 18. veebruar

Sind valdab sisemine rahutus. Kui keegi pereliikmetest kipub sind õpetama, tekib vastuseis ja tahtmine kiiresti põgeneda.

Kalad
19. veebruar - 20. märts

Sinuni jõudev info võib sind segadusse ajada. Ehk pead selle tõttu oma tööasju ümber korraldama ja plaane ümber mängima.

Tagasi üles