Horoskoop

Jäär
21. märts - 19. aprill

Kohustused tuleb esikohale seada. Mida rutem tüütute asjadega valmis saad, seda kergem on süda ja seda rohkem vaba aega jääb.

Sõnn
20. aprill - 20. mai

Uut asja alustades edeneb see paratamatult algul aeglaselt, sest sul puudub veel kogemus. Pead õppima ja kohanema.

Kaksikud
21. mai - 20. juuni

Tuleb meenutada asju, mida õppisid aastate eest. Ehkki algul tundub, et sa ei mäleta midagi, meenub kõik tasahaaval siiski.

Vähk
21. juuni - 22. juuli

Koos tublide kaaslastega õnnestuvad ka keerulised ettevõtmised. Oskate üksteist toetada, kamba peale kokku on teil kuhjaga teadmisi.

Lõvi
23. juuli - 22. august

Mõnus on lobajuttu ajada ning ka teiste inimeste elus toimuvat arvustada. Sinu jaoks on see meeldiv vaheldus, ära aga kellelegi liiga tee!

Neitsi
23. august - 22. september

Armusuhte arendamisega kaasneb vastutus. Pead endast parima andma, kui sul tuleb esmakordselt kohtuda kallima sõpradega.

Kaalud
23. september - 22. oktoober

Sind valdab kergendustunne, kui näed, et sinu elus on asjad paremini kui nii mõnelgi sõbral. Samas aga tekib soov abiks olla.

Skorpion
23. oktoober - 21. november

Ole julge, otsi üles asjatundlikud inimesed ning esita neile küsimusi, millele oled sa vastust otsimas. Küllap saad hüva nõu.

Ambur
22. november - 21. detsember

Heida oma igapäevastele harjumustele kriitiline pilk – kas see, kuidas elad ja mida teed, on sinu tervisele ikka kasulik?

Kaljukits
22. detsember - 19. jaanuar

Sinule võib teiste käitumine veider tunduda, nemad aga vaatavad ehk sinu tegevust imestava kõõrdpilguga. Oleme väga erinevad!

Veevalaja
20. jaanuar - 18. veebruar

Kinniste ja tagaplaanile hoidvate inimestega suhtlemine on sulle omalaadne väljakutse. Nad tunduvad salapärased ja põnevad.

Kalad
19. veebruar - 20. märts

Põhimõtteliselt saad kõigega ise hakkama. Ent sellegipoolest on hea tunda, et sinu kõrval on keegi, kes elu ilusamaks ja kergemaks teeb.

Tagasi üles