N, 26.01.2023

Horoskoop

Jäär
21. märts - 19. aprill

Päev on täis kiirustamist ühest kohast teise, ette tuleb mitmesuguseid kohtumisi ning kõnelusi. Võimalik on uute tutvuste loomine.

Sõnn
20. aprill - 20. mai

Lähedase inimese mõistmine käib sulle üle jõu. Sellegipoolest – proovi ka hinnangute andmisest hoiduda, ole tema jaoks olemas.

Kaksikud
21. mai - 20. juuni

Mõni ammu tekkinud küsimus võib tänase päeva jooksul vastuse saada või pikemaajaline probleem lahenduse leida.

Vähk
21. juuni - 22. juuli

Sinult eeldatakse tarkust ja vastutustundlikkust. Kuigi võib tekkida ebakindel tunne ning soov ära jooksta, jää paigale ja täida oma kohust.

Lõvi
23. juuli - 22. august

Võid tunda, et sul on raske edasi minna, sellisel juhul otsi tuge ja abi. Ära püüa teha nägu, nagu saaksid kõigega üksi hakkama.

Neitsi
23. august - 22. september

Tahad ennast proovile panna ja teistest parem olla, kuid sellegipoolest ei saa elu võtta kui spordivõistlust ja kaaslasi kui konkurente.

Kaalud
23. september - 22. oktoober

Juba hommikul tasub plaanid paika panna ning tegutsemist alustada. Kui hommikul laiskled, ei saa sa ennast hiljem kuidagi käima.

Skorpion
23. oktoober - 21. november

Keegi üritab sinuga aktiivselt suhelda, aga sina ei ole vist temaga sugugi samal lainel. Kui sa suhelda ei taha, väljenda seda taktitundeliselt.

Ambur
22. november - 21. detsember

Muudad kellegi kadedaks, võimalik, et tegu on armukadedusega. Tegelikult pole selleks põhjust, teine tõlgendab sinu käitumist valesti.

Kaljukits
22. detsember - 19. jaanuar

Mõtted on materiaalses maailmas. Võid näha häid võimalusi raha teenimiseks, neist aga ei maksa mõtlematult kinni haarata.

Veevalaja
20. jaanuar - 18. veebruar

Niisama käed rüpes istudes võib sulle küll ka õnn sülle kukkuda, tõenäolisem on siiski, et saavutad midagi, kui selle nimel tegutsed.

Kalad
19. veebruar - 20. märts

Pead ette võtma midagi niisugust, mis pole sinu jaoks igapäevane. Kui tundub, et olukord kisub käest ära, päästad selle huumori abil.

Tagasi üles