K, 29.03.2023

Horoskoop

Jäär
21. märts - 19. aprill

Sul tuleb tööasjadega tegeleda, ehk ka probleeme ja möödarääkimisi lahendada. Mida paremini keskendud, seda kiiremini see läheb.

Sõnn
20. aprill - 20. mai

Hoia silmad-kõrvad lahti. Ainult iseenese tarkusest ei pruugi täna piisata, teiste abiga leiad vastused küsimustele, mis sind painavad.

Kaksikud
21. mai - 20. juuni

Ehk tahad aja veidikeseks maha võtta. Vajad mõne tunni, et olla üksinda ja analüüsida seda, mis toimub sinu südames ja peas.

Vähk
21. juuni - 22. juuli

Küllap on mõtted armuasjade juures. Kui tänased kohustused ei võimalda sul kallimaga kohtuda, oled mõtteis ikkagi koos temaga.

Lõvi
23. juuli - 22. august

Tööl võib minna rabelemiseks. Võib-olla on veel pooleli asjad, mis oleks pidanud juba valmis olema. Sul tuleb omajagu pingutada.

Neitsi
23. august - 22. september

On hea, kui saad aega enda tahtmist mööda planeerida. Meeldivad tegevused edenevad palju kiiremini kui rutiinsete kohustuste täitmine.

Kaalud
23. september - 22. oktoober

Küllap proovid töödega kiiresti valmis saada. Tahaksid ehk tavapärasest varem koju jõuda, head sööki ja meeldivat äraolemist nautida.

Skorpion
23. oktoober - 21. november

Eile alustatud asjade jätkamine läheb sujuvalt. Mida rohkem jõuad täna ära teha, seda kergem on sul töönädala lõpus.

Ambur
22. november - 21. detsember

Küllap tegeled suure osa päevast sellega, et lähiajal toimuvateks üritusteks valmistuda. Äri- ja rahaasjadki vajavad ajamist.

Kaljukits
22. detsember - 19. jaanuar

Meeleolud võivad olla kõikuvad, ent palju on abi sõprade toest. Nemad julgustavad sind jätkama pooleli olevaid tegemisi.

Veevalaja
20. jaanuar - 18. veebruar

Maad võivad võtta nostalgilised meeleolud. Meenutad möödunud aegu heldimusega, ehk on olemine pisut nukker.

Kalad
19. veebruar - 20. märts

Võid enda üle uhkust tunda – küllap oled nädala algul ära teinud rohkem, kui plaanis oli. Ehk saad veidikene tempot aeglustada.

Tagasi üles