Eestit esindab Miss Universumil Natalia Korneitsik

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Natalia Korneitsik (23aastane, 175 sentimeetrit, 52 kilogrammi, 86-62-88). Ta on Tallinnast pärit tudengineiu, kes tegeleb ka modellindusega.

FOTO: Miss Estonia

Miss Estonia 2012 Kätlin Valdmetsa asemel sõidab selle aasta detsembris Miss Universumile  Eesti au kaitsma Natalia Korneitsik, kes valiti esimeseks printsessiks, samuti pälvis kaunis Natalia ka Miss Tallinn 2012 tiitli. Buduaar rääkis Nataliaga missikonkursist lähemalt.

Kust sad teada konkursile Miss Estonia kandideerimise kohta? Paljud kurdavad, et konkurss toimub niivõrd vaikselt ja märkamatult, et need, kes sooviksid osaleda lihtsalt ei tea, et kandideerimine üldse on alanud.

Kuulsin konkursist täiesti juhuslikult. Teil on õigus, kahjuks ei toimu Miss Estonia konkurss nii grandioosselt, nagu näiteks valitakse missi Venemaal või Ameerikas. Probleem on ühiskondlikus suhtumises ja loomulikult ka finantseerimises.

Mis tunnetega võtsid  vastu esimese printsessi tiitli?

Miss Tallinna ja esimese printsessi krooni pähe saada on väga meeldiv ja auväärne. Võtan saatust sellisena, nagu ta tuleb – ma ei mõtle kunagi, et «aga mis siis oleks, kui kõik oleks läinud teisiti».

Ja mingil põhjusel tuligi saatus mulle lõpuks ikka vastu – Miss Estonia andis mulle üle õiguse esindada Eestit ülemaailmsel konkursil Miss Universum.

Millal toimub konkurss Miss Universum? Kuidas sujuvad sinu ettevalmistused?

Eelinformatsiooni kohaselt pean olema novembris-detsembris juba kohal. Minu ettevalmistused alles algavad. Teha tuleb palju. Toetus ja abi kulub ära praktiliselt igas asjas, alates rahvusliku kleidi loomisest kuni ametliku videoklipi ja fotoni.

Seetõttu algab praegu üks raskemaid etappe – leida inimesi, kes saavad toetada minu osalemist ülemaailmselt tuntud konkursil. Tähtsaim on saada mitte üksnes materiaalset, aga ka moraalset toetust. Kui tunned, et sinu edu läheb korda paljudele, siis annab see jõudu ületada mitmeid raskusi.

Miks sõidad konkursile sina, aga mitte Miss Eesti?

Konkursi tingimuste järgi antakse võitjale kaks nädalat aega järelemõtlemiseks  ja sponsorite leidmiseks. Kui pärast seda tähtaega miss keeldub oma maa esindamisest Miss Universumil, siis  läheb see õigus üle esimesele printsessile. Kätlin andis mulle teatepulga üle.

Muidugi ma teadsin, et selline võimalus on olemas, aga ma ei oletanud, et see tuleb. Kõik juhtus küllaltki ootamatult. Nüüd on vaja läbi käia pikk ja raske konkursiks valmistumise teekond – tähtis on iga detail alustades garderoobist ja lõpetades sellega, mil viisil saab esindatud meie maa.

Iludusvõistlus pole vaid poodium, kus modellilt oodatakse efektset kõnnakut, vaid on vaja osata vastata küsimustele ja rääkida oma missioonist.

Mida ootad konkursilt? Millise koha peale mõtled?

Miss Universum on iludusvõistlus nagu seda on spordis olümpiamängud. Ühest küljest arvan, et mul on olemas piisav kogemus selleks, et korrata Evelin Mikomägi, Miss Estonia 2000, edu.

2000. aastast alates ei ole Eesti saavutanud nii kõrget positsiooni. Teisest küljest, juba osalemine nii suure mastaabiga üritusel on sama suur au, kui sportlasele pääsemine olümpiamängudele.

Hoiame Nataliale pöialt!

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles