Jon Voight pole siiani oma lapselapsi näinud

Inna-Katrin Hein
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Jon Voight
Jon Voight Foto: Reuters / Scanpix

Oscari võitnud näitleja Jon Voight pole siiani kohtunud oma tütre Angelina Jolie lastega.

Voight ja Jolie pole viis aastat suhelnud, rääkimata sellest, et mees oma lapselapsi näeks, kirjutab Wenn.

Isa ja tütar on püüdnud ära leppida, kuid kahjuks pole suutnud seda teha.

«Me pole kaua aega suhelnud. Ma pole lapselapsi näinud, kuid soovin Angelinale, tema elukaaslasele Brad Pittile ja lastele kõike head,» sõnas Voight.

Voight oli Marcheline Bertrandiga 1970. aastatel abielus seitse aastat. Sellest suhtest sündis kaks last, Angelina Jolie ja James Haven. Paar läls lahku siis, kui Jolie oli paariaastane.

Jolie on varem maininud, et tema ja isa halbade suhete üheks põhjuseks on ka see, et  isa nende juurest ära läks kui ta laps oli.

Isa ja tütre suhtluse katkemisel sai otsustavaks asjaolu, et Voight nimetas teleintervjuus Jolied vaimse tervise häirete käes vaevlevaks staariks.

Angeline Jolie vihastas selle peale ja katkestas isaga suhted päeva pealt. Lisaks võttis naine Jolie oma ametlikuks perekonnanimeks ning ütles lahti isa perekonnanimest Voight.

Angelina Jolie ja tema elukaaslase Brad Pitti perekonnas kasvab neli last, kellest kolm on adopteeritud ja üks nende bioloogiline laps.

Märksõnad

Tagasi üles