GAG esitleb: «XX sajandi muusikaeksam–vinüülist mp3ni»– avapauk on antud!

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
GAG eestvedamisel on alanud  «XX sajandi muusikaeksam – vinüülist mp3ni» ettevalmistused ja proovid
GAG eestvedamisel on alanud «XX sajandi muusikaeksam – vinüülist mp3ni» ettevalmistused ja proovid Foto: GAG

Gustav Adolfi Gümnaasiumi eestvedamisel on alanud selle aasta kõige suurejoonelisema muusikalise lavastuse «XX sajandi muusikaeksam–vinüülist mp3ni» ettevalmistused ja proovid. Kontsert jõuab publikuni selle aasta septembris.


Kaheosaline suurejooneline lava-show on ainulaadne rännak läbi XX sajandi muusikaajaloo – vinüülist mp3ni. Kõlab üle kolmekümne maailma müüduma ja armastatuma muusikapala suurkujudelt, nagu Pink Floyd, The Beatles, Elton John, Led Zeppelin, ABBA jpt.

Laval astuvad üles andekad noored muusikud üle terve Eesti. Kaasa teevad Ines, Andres Kõpper, Uku Suviste, Ivo Linna, Norman Salumäe, Bonzo, Birgit Varjun ja Marten Kuningas.  Kokku on laval ligi 100 andekat noort muusikut!

Kontserdi muusikaline juht on Siim Aimla, lavastajad Mari-Liis Pruul ja Kristjan Rohioja.

 

Kontserdid toimuvad 1. septembril Tartus, 7. septembril Pärnus ja 8. septembril Tallinnas.
 

«XX sajandi muusikaeksam – vinüülist mp3ni» lavastuse tarbeks korraldas Gustav Adolfi Gümnaasium märtsikuus üle-Eestilise solistide konkursi.

Osales 23 noort ning nendest kuus parimat said võimaluse osaleda kontserdil. Loe lisaks SIIT.
 

Muusikaline lavastus on jätk üle-eelmisel aastal «Pink Floyd T.R.I.B.U.T.E.» kontsert-show’ga algust tehtud professionaalsetele koolinoorte kontsertlavastuste traditsioonile.

Videot Pink Floyd tribuutkontserdist näed SIIT.
 

Piletid saadaval Piletilevi, Piletimaailma ja Ticketpro esindustes.

Lisainfo Facebookist:  «XX sajandi muusikaeksam–vinüülist mp3ni».

Tagasi üles