Päevatoimetaja:
Katrin Lust
(+372) 56681734
Saada vihje

Beckham ja Williams võivad homode rollid saada

Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Toimetaja: Inna-Katrin Hein
Robbie Williams ja David Beckham
Robbie Williams ja David Beckham Foto: metro.co.uk.

Menusarja «Meeleheitel koduperenaised» tegijad kaaluvad uue hooaja homodepaari rolli jalgpallur David Beckhami ja laulja Robbie Williamsit.

Tegijate sõnul pole kahe mehega veel läbirääkimisi alustatud, kuid nad loodavad seda lähiajal teha, kirjutab The Sun.

«Kui Beckham ja Williams nõustuvad, siis saavad neist esimesed meessoost meeleheitel koduperenaised Wisteria Lane`il. Nad hakkavad kehastama Teri Hatcheri tegelaskuju Susan Mayeri naabreid ja naisel tekib ühega gaymeestest vihavaen,» selgitasid sarja käsikirja autor Marc Cherry.

Cherry sõnul oleks David Beckham ja Robbie Williams homode rollidesse ideaalsed, sest neil mõlemal on hea huumorimeel.

Kommentaarid

Märksõnad

Tagasi üles