T, 28.11.2023

NYMF Moestuudio esitles oma uut suvekollektsiooni

Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.


NYMF Moestuudio esitles 17. mail oma uut suvekollektsiooni nimega VÕLUMETS Saarineni maja siseaatriumis, mis oli dekoreeritud salapäraseks  ja muinasjutuliseks maailmaks.

Olenemata ilmast, mis ootamatult pöördus vihmaseks ja külmaks, oli kohal suur hulk andunud moestuudio fänne.
 

NYMF Moestuudio on pisike armas moeateljee Tallinna vanalinna piiril asuvas vahemerehõngulises Saarineni maja siseaatriumis.

Seal kohtuvad kliendi soovid ja disainer Triin Kärblase nägemus ning sümbioosist sünnivad pilkupüüdvad rõivad, millele on raske tänaval mitte järele vaadata.

 

Paar korda aastas esitletakse NYMF kaubamärgi all oma erilise ja äratuntava käekirjaga kollektsioone, mille ainueksemplare on võimalik soetada hetkel ainult NYMF Moestuudiost.

 

NYMFi uus kollektsioon nimega Võlumets on müstiline haldjatemaa, kus laiuvad lopsakad lilleväljad, lendlevad ultravärvilised liblikad ja laulavad hõbehäälsed linnukesed...

Just sellest kõigest inspireerituna on suvekollektsioon NYMFile omaselt mustri- ja struktuurimänguline, detailiderohke ning naivistlikult muinasjutuline.

Miksitud on hipilikke emotsioone, aristokraatlike detaile ja dzässiajastu siluette. Materjalidena on kasutatud õhulist puuvillabatisti, lendlevat siidi, struktuurset pitsi ja prinditud trikotaazhi.

 

Kiss Sparkly kostitas joogiga ja aatriumi kaunistas lillepood MASHA.

Meigid: Glo Minerals, soengud: JEM ilusalong. Aksessuaarid firmalt Wise Style Accessories, kingakaunistused Novellalt.

Üritust korraldas Stiilikanal.

Vaata pilte!

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles