K, 6.12.2023

Staarkokk Anni Arro oli koolikiusamise ohver

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Anni Arro
Anni Arro Foto: Tõnu Kruusimäe

Anni Arro räägib eelseisva emadepäeva kontekstis, et tema jaoks on ema kõige alus. «Ta on minu jaoks kõik, ta on mulle kõik andnud - ta ei ole see, kes jagab õppetunde, kuid õpetab oma loomuliku olekuga,» märgib Arro.

«See, milline on ema ja kuidas oleme meie tema kõrval, on kõik just tema pealt õpitud. Mina tean tänu temale, kuidas olla inimene, naine ja kindlasti tulevikus ka ema,» räägib Arro ajakirjas Naised.

«Minu emaga on alati seotud selline emalõvilikkus - kui olime väikesed ja mind koolis kiusati, siis ma märkasin, et teiste laste vanemad ei tulnud sageli kooli, nad tihti ei kaitsenud oma lapsi ega sekkunud,» mäletab staarkokk.

«Kui minul oli aga jama, konkreetne juhus, kui suured poisid mu seljakoti katki lõid ja mind mõnitasid, siis sööstis ema kooli ja nõudis need poisid ritta. Loomulikult visati nad välja, sest see ei olnud nende esimene kord, aga keegi polnud samas varem midagi laste kaitsmiseks teinud, et neid poisse peatada.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles