X.O. Club Members esitleb: Mumiy Trolli glamuuritrall Tallinnas

Anu Saagim
, peatoimetaja
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Mumiy Troll live show Tallinnas 13.02.09 klubis Parlament
Mumiy Troll live show Tallinnas 13.02.09 klubis Parlament Foto: Maksim Toome
13. veebruaril 2009.a. esines Tallinna ööklubis Parlament pärast pikka pausi kuulus Venemaa pop-rock kultusbänd Mumiy Troll.

Tegu oli peamiselt vene rahvusest publikule korraldatud X.O. Club Members peoga, kus külalisesinejaks Mumiy Troll. Näha sai tõelist glamuuriüritust, mida siinmail harva kohtab.

Ka ansambel käitus oma staarinõudmistega just nii nagu ühele kuulsale bändile seisusekohane.

St. Olav Hoteli sviidis ootasid bändiliikmeid kivideta viinamarjad ja värsked maasikad, praetud ja ilma soolata pähklid ning poolkuiv Prantsusmaalt toodud šampanja. Ööpäev läbi oli bändi käsutuses massöör.

Südalinna ööklubi Parlament ukse ees lookles enne kontserti pikk rivi. Mumiy Trolli liider Ilja Lagutenko astus lavale täpselt kell 22.30. Kontserdipiletite hinnad olid vahemikus 450 - 950 krooni.

Kahetunnisest esinemisest moodustasid suurema osa lood uuelt albumilt «8», kuid samas esitati ka vanu ja armastatud hitte, millega on juba üle kümne aasta on oma publikut võlutud.

Kontsert õnnestus suurepäraselt, sest juba esimeste laulude ajal viskas rahvas näppu ja sõnad olid paljudel peas.

Pärast südaööd jätkus Parlamendis ja tollega ühinenud naaberklubis Spider trall varaste hommikutundideni.

Ka Mumiy Trolli solist Lagutenko jäi kontserdi ja järjekordse Tallinna visiidiga ülimalt rahule.

Vaata meeleolukat pildigaleriid!

Märksõnad

Tagasi üles