Eurosport 2 näitab homme Simple Session 12 finaale

Elu24
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Simple Session 12 teine päev
Simple Session 12 teine päev Foto: Jelena Rudi

Miljonite Euroopa kodude teleekraanidele jõuab Simple Session 12-st kokku kaks 26-minutilist saadet.

 Kokkuvõte BMX-finaalidest läheb eetrisse kell 19.30, millele järgneb kell 20.00 kohe ka saade rulafinaalide parimate paladega.

Simple Sessioni ühe peakorraldaja Mario Kalmre sõnul on Simple Sessioni kui Eestis kasvanud võistluse jaoks Eurospordi eetrisse jõudmine väga oluline verstapost. Tegemist on esimese korraga, kui Eestis välja töötatud kontseptsiooniga võistlus jõuab niivõrd suuremastaabilise spordikanali eetrisse. Kuigi Simple Sessioni otseülekanded veebis püstitavad aasta-aastalt hüppelisi vaatajarekordeid, ületades sel aastal koguni miljoni piiri, on televisioonil jätkuvalt väga oluline roll laiema publikuni jõudmisel – seda nii rula ja BMX kui spordialade kui ka Simple Sessioni tutvustamisel,» sõnas Kalmre.

Eurospordi sõsarkanal Eurosport 2 on uue põlvkonna spordikanal, mis on keskendunud alternatiivsemale meeskonna- ja nišispordile. Kanal levib enam kui 57 miljonis kodus üle Euroopa.
 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles