Päevatoimetaja:
Katrin Lust
(+372) 56681734
Saada vihje

VIDEO Kaader nagu märulifilmist: Elva tänavatel toimunud mõõduvõtt lõppes raske avariiga (1)

Rahuliku teisipäeva pärastlõunal sai Elvas näha justkui stseeni mõnest filmist. Pealtnägijate sõnul võtsid BMW ja Mercedese juht omavahel Elva tänavatel mõõtu enne seda, kui asi päädis kokkupõrkega.

Toimetusele saadetud videost on näha, kuidas vastassuunas sõidavad kaks autot – ees hall ja taga must. Must auto jõuab lõpuks hallile järele ning rammib seda.

PPA pressiesindaja Ragne Keisk kommenteerib, et politsei sai kella kahe paiku teate, et Elvas Tartu maanteel on juhtunud liiklusõnnetus, kui omavahel põrkasid kokku sõiduautod Mercedes ja BMW, millest viimane paiskus kokkupõrkest omakorda vastu Opeli kaubikut. Peale avariid lahkus Mercedes sündmuskohalt.

Pealtnägijate sõnul oli kokkupõrkele eelnenud BMW ja Mercedese juhtide omavaheline kihutamine ja mõõduvõtt Elva linna tänavatel, lisab Keisk.

Õnnetuse ning kõigi muude asjaolude selgitamiseks alustas politsei menetlust. Inimesed õnnetuses õnneks viga ei saanud. BMW ja Opeli juhid olid kained.

Artikli foto
Foto: Lugeja foto
Kommentaarid (1)
Tagasi üles