Päevatoimetaja:
Katrin Lust
(+372) 56681734
Saada vihje

«Peaminister sai valesti aru!» Tšaplõgin plaanib esmaspäeval Michalilt «pornoreklaamide» kohta uuesti pärida

Copy
Aleksandr Tšaplõgin ja Kristen Michal.
Aleksandr Tšaplõgin ja Kristen Michal. Foto: Kollaaž (Eero Vabamägi / Postimees ja kuvatõmmis Youtube'i videost)

Loetud päevad tagasi jäi riigikogu liige Aleksandr Tšaplõgin peaministrile esitatud pornoreklaamide küsimusega naljakasse olukorda. Mees väidab aga, et temast saadi valesti aru ning kuna sellel istungil ta täiendavat küsimust esitada ei saanud, pöördub ta esmaspäeval sama teema selgitamiseks uuesti peaministri poole.

Riigikogu liige Aleksandr Tšaplõgin küsis esmaspäeval riigikogu infotunnis peaministrilt: «Mul on küsimus Vene Delfi kohta. Noh, avame, loeme: reklaamid seksmänguasjade poodidest, swinger'ite klubide reklaam, üksikasjalikud jutustused porno filmivõtetest Eestis, intervjuud pornonäitlejatega. Kas teie arvates on see just see sisu, mida riik peaks finantseerima?» küsis Tšaplõgin.

«Hea küsija, ma nüüd ei tea, millised reklaamid teil tulevad, aga tihti on nii, et Google või teised [platvormid] pakuvad selle sisu alusel, mida te olete varem klikkinud. Ma ei tea, kas see teie puhul nii on, aga võib vabalt olla,» vastas peaminister muigega.

Tagasi üles