Päevatoimetaja:
Katrin Lust
(+372) 56681734
Saada vihje

KÕLAKAD EI VAIBU BSH väidetavast kohtingust vandeadvokaadiga: naudime seda päeva nende seltsis, kes meid tõeliselt armastavad

Severinas Jakubauskas ja Brigitte Susanne Hunt.
Severinas Jakubauskas ja Brigitte Susanne Hunt. Illustratsioon: Elu24

Kuulujutud seltskonnastaar Brigitte Susanne Hundi armusuhtest endise Emerald Legali vandeadvokaadiga ei taha vaibuda.

«Vandeadvokaat Severinas Jakubauskas ja Brigitte Susanne Hunt on täna õhtut nautimas Pärnus MUM Cafes,» kirjutas Elu24 toimetusele paari märganud kohvikukülastaja reede hilisõhtul. 

Hunt ei lükanud väidetavat kohtingut ümber ega ka kinnitanud seda. «Ilusat naistepäeva, Elu24! Elu on ilus! Naised on ilusad, Pärnu on ilus! Hurraa, naudime seda päeva nende seltsis, kes meid tõeliselt armastavad,» vastas ta küsimusele, kas tema ja mehe vahel on suhe või mitte. Kommentaari lõppu lisas Hunt roosa südame emotikoni. 

Kommentaarid
Tagasi üles