James Blunt üllatab Tallinna kontserdi korraldajaid tagasihoidlikkusega

James Blunt

FOTO: BEM Agency

15. veebruaril Saku Suurhallis esinev briti laulja James Blunti mänedžmendi poolt korraldajale esitatud nõudmised üllatavad tagasihoidlikkusega.

«James Blunti riietusruumi on palutud tuua kohalikku õlut, Coca-Colat, Red Bulli, apelsinimahla, punast ja valget veini ning muid karastavaid jooke,» kommenteeris nõudmiste nimekirja artisti heaolu eest vastutav Helina Vara.

«Olime veidi üllatunud, et nõudmised on nii tagasihoidlikud. Ehk mängib siin oma osa ka Jamesi sõjaväeline taust - ta ongi vähesega harjunud,» lisas Vara.

James Blunt ja kogu tehniline personal saabuvad Tallinnasse 15. veebruari hommikul. Nelja veoautoga tuuakse kaasa kogu kontserdiks vajaminev heli- ja valgustehnika.

«Meile teadaolevalt paigaldatakse keset saali ka väike lava, kuhu siis James Blunt kontserdi keskel läbi rahvasumma jookseb,» lausus kontserdi projektijuht Henri Lindal.

Maailma üks viimase aja edukamaid sooloartiste James Blunt esineb Eestis esimest korda 15. veebruaril. Üle 20 miljoni albumi müünud artisti kontserdi kavast ei puudu kindlasti lood «You're Beautiful», «1973», «Goodbye My Lover» ja paljud teised hitid.

Kontsert algab 15. veebruaril kell 20.30, uksed Saku Suurhalli avatakse kell 18.00.

Tagasi üles