P, 28.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Joosep Järvesaar: iga õige mees saab ehitusel hakkama!

Facebook Twitter
Comments
Joosep Järvesaar: iga õige mees saab ehitusel hakkama!
Joosep Järvesaar: iga õige mees saab ehitusel hakkama! Foto: Lugejapilt

Möödunud nädalal kirjutas Elu24, et Bedwettersi Joosep Järvesaart on nähtud Pärnu kesklinnas ehitusel töötamas. Kas Joosep on  elukutset vahetanud või ei piisa masu ajal lihtsalt enam laulmisest ja kitarri tinistamisest, et võid leiva peale määrida, uurisime me toona. 

Elu24 lugeja märkas hiljuti Pärnus ühel ehitusobjektil tööd rassimas muusik Joosep Järvesaart. «Olen suur Bedwettersi fänn, aga sellist vaatepilti poleks küll oodanud, et näen meie tuntud muusikut lihttööd tegemas,» imestas vihje saatja.

Elu24 sai telefonitoru otsa lõpuks ka Joosepi enda, kes kommenteeris ehitustandril möllamist järgmiselt:

«Meil tekkis sõpradega plaan avada Pärnus suveks uus äge alternatiivne öölokaal. Pärast paariaastast otsimist leidsime selle jaoks ideaalsed ruumid ning alustame ehitust juba selle nädala jooksul!»

«Meie kindel plaan on, et kui midagi hästi ja usutavalt teha, tuleb seda ise teha. Sellepärast olemegi enamus ehitustöid enda kanda võtnud. Iga õige mees saab ehitusel hakkama!»

«Koht tuleb äge ja midagi täiesti enneolematut Pärnu senises ööelus.»

Edu poistele ka Elu24 poolt!

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles