Kanal 2 on vabalevis: Pariisi suveolümpiamängud on nähtavad Eestis kõigile (3)

Elu24
Copy
Pariisi 2024. aasta suveolümpiamängud.
Pariisi 2024. aasta suveolümpiamängud. Foto: Erakogu

Alates 1. juulist on Duo Media Networksi telekanalid Kanal 2, Duo 4, Duo 5 ja Kanal 7 nähtavad vabalevis, mis võimaldab kõigil Eesti televaatajatel jälgida Pariisi 2024. aasta suveolümpiamänge tasuta ja igal pool Eestis. Telekanaleid näeb tavaantenniga, olenemata asukohast ja sõltumata tasulise telepaketi olemasolust.

Duo Media Networksi juhatuse esimees Jüri Pihel rõhutab, et olümpiamängud on sündmus, mis ühendab inimesi kogu maailmas. Kanalite liikumisega vabalevisse on spordiajaloo suursündmus nähtav kõikjal Eestis ja tasuta. «Meil on suur rõõm tuua see erakordne vaatemäng kõigi Eesti inimesteni. Vabalevisse naasmine tähendab, et igaühel on võimalus saada osa spordimaailma suurimatest saavutustest ja hetkedest nii linnas, suvilas kui ka maakodus,» lisab Pihel.

«Eestis vaatab vabalevis ehk tavaantenni kaudu telerit ligikaudu 207 000 inimest. Olümpiamängud on telemaailmas tõeline suursündmus ning vabalevi signaali pakkujana on Leviral hea meel teha koostööd Duo Media Networksiga, et põnevad võistlused jõuaksid sel suvel võimalikult paljude huvilisteni,» ütles Levira tehnoloogia- ja IT direktor Kristo Kaasan.

Pariisi 2024. aasta suveolümpiamängud algavad 26. juulil ja jõuavad vaatajateni Kanal 2, Duo 5 ja venekeelse Kanal 7 vahendusel. Lisaks spordiülekannetele Pariisist jõuab kogu olümpia vältel vaatajateni Tallinna stuudiost otsesaadete sari «Olümpiastuudio», mida toodab «Õhtu!» saate meeskond, pakkudes otselülitusi võistluspaikadesse, sisukaid vestlusi saatekülalistega, kaadritaguseid muljeid staadionilt ja olümpiakülast. Saadet juhivad Eeva Esse-Sõõrumaa, Mart Mardisalu, Keili Sükijainen ja Madis Kimmel.

Foto: Erakogu

Olümpiamängude ajal kolivad Kanal 2 populaarsed argipäevased telesarjad «Vana silla saladus», «Armastuse hind» ja «Küladetektiivid» ajutiselt samuti vabalevis kättesaadavale Duo 4 kanalile. Seriaalid jätkuvad oma tavapärastel kellaaegadel, tagades vaatajate lemmikseriaalide kättesaadavuse ka spordiülekannete ajal.

Täpsema info vabalevi kohta leiate aadressil digilevi.ee või telefonil 680 4040 (E–P kl 10–22).

Märksõnad

Tagasi üles