KLIPP «Selge grupijuhi» kampaanias osalev Indrek Tarand: tegelikult on ilma viinata täitsa hea tuju võimalik! (1)

Elu24
Copy
Indrek Tarand
Indrek Tarand Foto: Kuvatõmmis Kanal 2 saatest

Raadio Kuku kutsub osa võtma traditsioonilisest kampaaniast «Selge grupijuht», mille eesmärk on ennetada joobes juhtimist ja vähendada liiklusõnnetuste riski. Kampaanias osaleb ka Indrek Tarand! «Uskuge mind, tegelikult on ilma viinata täitsa hea tuju võimalik,» sõnab poliitik.

Juba 28. korda kutsub Kuku raadio jaanipidulisi kainele mõistusele ning soovib läbi kampaania ennetada joobes juhtimist ja vähendada liiklusohtusid. Osalema oodatakse kaineid juhte, kes hoolitseks jaanilaupäeval ja jaanipäeval ka selle eest, et keegi tema sõpradest või tuttavatest ülemeelikus tujus ise liiklusesse ei kipuks. 

Kui eelmisel aastal pani end kirja 5769 inimest, siis tänavu registreeris kokku tervelt 7618 inimest.

Mõni aeg tagasi käis «Reporter» Tallinna registreerimispunktis, kus teiste hulgas oli end kirja panemas ka Indrek Tarand. Viimane nentis, et otsustas kampaaniast osa võtta ennekõike enesekasvatuslikel eesmärkidel. «See on tore kampaania, ma olen sellest varem ka osa võtnud. Mu meelest see ühendab Eesti rahvast püüdlustes parema tuleviku poole,» lisas ta. «Uskuge mind, tegelikult on ilma viinata täitsa hea tuju võimalik!»

Küsimusele, milline on Tarandi lemmikjook, vastas ta, et joob kõige meelsamini kalja! 

Vaata «Reporteri» täispikka videoklippi siit!

21. juunil loositakse Kuku raadio otse-eetris kõikide registreerunute vahel välja hulgaliselt auhindu, sealhulgas viis kasti A. Le Coq alkoholivaba jooki Fassbrause Cherry ja viis kasti A. Le Coq Premium 0,0% alkoholivaba õlu, 3 x 100 euro väärtuses Circle K kinkekaarte ning Voltride elektriratas Voltride Oolter TORM.

Seesam kindlustus loosib välja oma kodulehel 2 x 250 euro väärtuses Hedon SPA kinkekaarte.

Võitjad avalikustatakse ka kodulehel kuku.ee.

Tagasi üles