PÄEVAHOROSKOOP 20. juuni: Amburil tuleb ärimaastikul oma positsioone kaitsta, Veevalaja peab hoidma pigem madalat profiili

Copy
Foto: www.pexels.com

Mõnusat neljapäeva!

 

JÄÄR

Iga suhtes olev inimene vajab ka üksjagu isiklikku vabadust. Täna võid tunda, et kallim kontrollib sind liiga palju.

SÕNN

Ka vestlus kõige argisematel teemadel võib ootamatu pöörde võtta ja vaidluseks kiskuda. Liikluses väldi järske manöövreid.

KAKSIKUD

Küllaltki pingeline hetk juhul, kui töötad kõrgemal ametipositsioonil. Sul tuleb ennast tõestada, võib-olla kriitika eest kaitsta.

VÄHK

Täna hilisõhtul jõuab Päike Vähi märki – ühtlasi tähistab see hetk astronoomilise suve algust. Sinu õnnepäevad on kätte jõudnud!

LÕVI

Sinu ja kolleegide arusaamad tänastest tööülesannetest võivad olla erinevad. Keegi võib üritada oma tööd sinu õlgadele lükata.

NEITSI

Võimalikud on vaidlused maailmavaatelistel või poliitilistel teemadel. Hoidu õli tulle valamast ja sõpradega tülli pööramast.

KAALUD

See, mida sinult ootavad kallid kodused, läheb vastuollu tööandja ootustega. Võid olla küllaltki raskete valikute ees.

SKORPION

Võõrast mõtteviisi sa omaks ei võta. Sul on oma kindel tõde, mida raiud tulise jõuga. Surud oma arvamust teistele peale.

AMBUR

Võimalik, et sul tuleb täna ärimaastikul oma positsioone kaitsta. Tugevad ja targad konkurendid on aktiivses tegevuses.

KALJUKITS

Oled ehk kunagi eksinud, aga sulle antakse teine võimalus. Kasuta see ära, ära lase minema libiseda õnne, mis on nii käeulatuses.

VEEVALAJA

Hoia täna pigem madalat profiili, ära ürita tööl reegleid oma käe järgi ümber kujundada. See võib kelleski vimma tekitada.

KALAD

Mõjud asjaliku ja otsustavana, ka energiat on palju ja soodsad juhusedki soosivad sind. Nii on sul praegu lihtne oma tahtmist saada.

 
Tagasi üles