PÄEVAHOROSKOOP 14. juuni: Kaladel on hea hetk remondi alustamiseks, Neitsi peab rahaasjades hoolikas olema

Copy
Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. Foto: Olezzo/Shutterstock

Lahedat reedet!

 

JÄÄR

Kõik läheb libedamalt, kui oled suhtlusaldis ja avatud – siis leiavad inimesed, kes oskavad ja tahavad sind aidata, ise tee sinu juurde.

SÕNN

Naudid lõbusate ja kenade inimestega suhtlemist, võid saada mitmeid kutseid seltskondlikele üritustele.

KAKSIKUD

Merkuuri ja Päikese ühenduse mõjul oled omajagu enesekeskne. Samas on sinu mõttetegevus ergas, suudad oma ideid täpselt sõnastada.

VÄHK

Üks oluline eesmärk on veel saavutamata, see ei anna sulle ka töönädala lõpus rahu. Pead salamisi ambitsioonikaid plaane.

LÕVI

Mõned inimesed on sulle juba esimesest silmapilgust sümpaatsed, teised jälle ebameeldivad. Sul tuleb suhelda mõlemat tüüpi tegelastega.

NEITSI

Rahaasjades pead hoolikas olema. Ära lase ennast tõmmata kahtlastesse projektidesse, millega esmapilgul tundub olevat lootust korralikult teenida.

KAALUD

See, mida oma unistustes nii väga tahad, ei pruugi olla tegelikus elus teostatav. Uute projektidega alustamiseks pole parim aeg.

SKORPION

Tunned vajadust inimeste hulgas viibida, lõbutseda ja pidutseda. On tõenäoline, et sinu teele satub huvitavaid vastassoost isikuid.

AMBUR

Lähened probleemidele uudsel viisil ning tänu sellele saad mingi ummikusse jooksnud tegevuse taas õigele rajale, asjad hakkavad jälle edenema.

KALJUKITS

Peaksid jõudma arusaamisele, et kriitika on edasiviiv tegur, ning kuulama ära ka need kaaslased, kes oskavad sinu plaanides puuduseid märgata.

VEEVALAJA

Ole aktiivne, tegutse ja kasuta ära võimalused, mis nüüd avanevad. Sulle võidakse ootamatult teha üllatavalt häid pakkumisi.

KALAD

Tähelepanu on suunatud pigem kodusesse sfääri. On hea hetk remondi alustamiseks või katki läinud asjade parandamiseks.

 
Tagasi üles